• Thriller

Kluci to taky chtěj... a pořád! (2002) odpad!

Prcičky nemusím, ale toto je KRAVINA najhrubšieho zrna, ešteže som pri tom strávil len 20min preklikávaním.Zavrite všetkých ktorý toto dielo spáchali

Rec 2 (2009)

Jednotka bola skvelá, a keď som sa dostal k dvojke, hovorím si čože nového tu bude? A sánka my padla dole, pre mňa lepšia dvojka ako jednotka a to som myslel že nebudú mať o čom točiť, ale opak bol pravdou.Dávno som sa tak dobre nepobavil, ako na tomto filme. Vidno že kvalitný horor ešte nezomrel.

Los ojos de Julia (2010)

Dobre teda, zo začiatku trocha nuda, ale keď sa to rozbehne, tak je to parádna jazda. Výkon hlavnej hrdinky je úžasný, a len dúfam že nám režisér nepovedal posledné slovo. Napätie až dokonca a je to ďalší skvelý španielsky thriller.

La cara oculta (2011)

Tak bolo to fajné, síce som dlho čakal, hľadal duchov, ale potom? Fakt dosť dobréééé. Otvoriť či neotvoriť toť otázka.Menej červenej knihovničky a viac trocha histórie úkrytu tak to je absolútna bomba, ale aj tak som sa bavil skvelo. Vrelo odporúčam.

Prci, prci, prcičky (1999)

Takže došiel som ku scéne z tou kočkou z československa, teda myslím a ... a potom som to vypol, pretože neviem čo je vtipné na jablkovom koláči a neviem čom ešte. Fakt p......a.

Skyfall (2012)

Sam Mendez si odviedol svoju prácu perfektne, k tomu pripočítam tradične dobrého Craiga a musím povedať že skvelého Bardema. Čo ma uchvátilo, bola kamera a najmä tá hra zo svetlami v Šanghaji. Fakt úžasné.Keď pripočítam k tomu vlastne návrat k starým bondovkám, tak to vyjde na veľmi solídny film.Síce akcie bolo málo, vlastne len dve, ale filmu to vôbec neuškodilo. A aj tú akciu Mendes zvláda s prehľadom. Bavil som sa kráľovsky, ale... čosi my tam chýbalo. Možno viac priestoru pre Bond girl, moc priestoru pre M a koniec som predvídal poľahky. Neviem, ale bol to jeden z tých najlepších 007 akých som videl.

Black Books (2000) (seriál)

Many, Many!!! Útulné kníhkupectvo, ľahká práca a kamarátka tiež násoska, jednoducho úchvatná kombinácia.

Monty Pythonův létající cirkus (1969) (seriál)

To(lko srandy humoru irónie a ja neviem čoho všetkého ešte na jednom mieste v anglicku o piatich mužoch. Milujem túto show.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Chcem byť žltý a pracovať v elektrárni jadrovej. Zájsť si na Duff a potom domov ku svojim milým deťom a žene.

Živí mrtví (2010) (seriál)

1. séria bola výborná no 2. ma sklamala. Už len ten nápad stojí za to. Atmosféra a akcie v jednotke super. Vdvojke tak sa my zdá že moc riešili vzťahy a aj to hrozne. Nevadí!!! čakáme na 3.sériu a dúfam v zlepšenie, čo aj naznačoval koniec 2.série.