• Thriller

Dr. House (2004) (seriál)

Skvelý seriál, a aj keď sa časom základná kostra opakuje, nevadí Greg House je ikona na poli tv seriálov.A dokonca my ani nevadil slovenský dabing V.Jedľovský je super. Teraz my tam chýba Cameronka. Môžem povedať len jedno Som šťastný a rád že House skončil. Ten záver bol luxusný. Za tú zaverečnú sériu si zaslúži 6 hviezdičiek :-)))

Kronika (2012)

V Misfits si z toho robili prdel a tu z toho urobil režisér drámu, ktorá stála fakt za to!!! Super!!!

Sněhurka a lovec (2012)

Čo ja viem? Tá atmosféra bola fajn čierna a ponurá, Charlize Theron sexy a príťažlivá a zahrala zlú kráľovnú fajne, ale niečo my tam chýbalo, čo by som si zapamätal.Prečo temné fantasy majú oživiť nejaký smiešny trpaslíci???

Bitevní loď (2012)

Mne osobne sa to páčilo. Samozrejme bola to vtákovina, ale aj taký Transormers bola vtákovina a dalo s ato pozerať. Berg nieje až taký zručný v akcii ako Bay, ale tiež mu moc k tomu nechýba.Čakal som od filmu zábavu a tú som aj dostal, takže niet čo dodať.Klasická oddychovka.

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Najlepší vojnový FILM / SERIÁL aký kedy bol natočený.OK nerátam Apocalypse now alebo Platoon.

Okresní přebor (2010) (seriál)

Ja som skukol najskôr film, a veľmi sa my páčil. škoda Pepíka Hnátka, ale nevadí. Povedal som si ok kuknem seriál aj tak nemáš čo kukať a veľmi príjemne som bol prekvapený! Konečne niečo super, čo som mmusel dopozerať od začiatku do konca na jeden záťah.Dávno som sa tak dobre nepobavil.Hneď my to pripomenulo náš futbal a samozrejme že som hľadal k Vetchému Novotnému a k ostatným tie naše figurky, a NAŠIEL. Len ten pokladník bol iný, pretože pokladník som bol ja :))). Fakt som sa bavil kráľovsky a len my je ľúto že to nebude mať pokračovanie.Nezabudnem na prvý príchod Tatianky na tréning, my best scene,

Obchoďák (2012) (seriál) odpad!

Panebože prečo nás týmto trestáš?

Srbský film (2010)

Á no bolo to zaujímavé, a niekto si z toho aj niečo odnesie. Niekto si spomenie na zvrhlosti a iný zasa len pocit že toto sa niekde na svete deje, a že je to odporné!!! Čistá manipulácia z ľuďmi, mám peniaze mám všetko a všetko si možem dovoliť.V podstate sa to týka aj nás, aj keď nie v takomto rozsahu a obsahu.Som rád že som normálny radový občan Slovenskej republiky a nie pornohviezda v Srbsku.

Kameňák 3 (2005) odpad!

Prvý kameň som videl asi tak 30 minut, suchoty, a no jednoducho za hviezdu.Druhý nestál ani za 15 minút a tú hviezdu a ze troječka no ... 5minút som vydržal a ďalej som nevládal.