SpongeBob ve filmu: Houba na suchu (2015)

Hodně, hodně slabé, žena, děti i já jsme se na sebe v kině koukali co má vlastně znamenat. Pomyslnou korunu tomu dal vznášející se delfín (tak škaredého delfína jsem ještě neviděl) což mi málem vyrazilo dech ...co to proboha má jako znamenat. A SpongeBob ve filmu ??? Film běží pár posledních minut (podstatná část je pouze kreslená) a utápěně se to snaží dohnat Antóóńióóó.

Hvězdná brána: Pravdivý příběh (2006)

Tak trochu nuda pro ty co viděli všechny díly všech tří příběhových linií. Tento dokument je úplně zbytečný snad jen pro ty co neviděli jediný díl. Čekal jsem o toho daleko více prostě velké zklamání. Já prostě "věřím" i bez důkazů "věřím ve všechny" byť jen teorie. Ať žije Hvězdná brána !

Hodinový manžel (2014)

Velice zdařilá komedie, která mne mile překvapila, takže jsem nelitoval. Po několika českých propadácích konečně něco pořádného co opravdu pobaví a také se i ze srdce zasmějete. Ještě musím vyzdvihnou skvělou hudbu a taky kameru. Režiséra vůbec neznám a musím zatleskat řečeno filmovou hláškou " sa z toho stále dojebávám"

Vice (2015)

Film ve kterém se hlavní hrdinka Kelly pouze přikrčená bravurně vyhýbá stovkám kulek až mi připomíná slalomářku Šárku Záhrobskou-Strakovou. Dále unuděný Bruce řekl bych spíše ve vedlejší roli jako Arnold v Berettově ostrovu. Poslední dobou se s těmito unuděnými béčky roztrhl doslova pytel. Až mě vlastně napadla myšlenka pokud bych já točil film tak by asi vypadal takto nějak ...určitě bych se svým počinem byl spokojený, ale byla by to sračka.

To je vražda, napsala (1984) (seriál)

Pro mě jednoznačně nejlepší snídaňový seriál a když běžel pořád dokola neutekl mi žádný díl. Vlastně bych dal 5*, ale jsou i lepší tak musím být objektivní.

Grandhotel Budapešť (2014)

Komedie! A kde... ha ha chi chi cho cho. Těžká nuda vlastně jsem se na ten film musel dívat třikrát pokaždé od začátku abych vůbec věděl o co jde a snažil se v tom najít to co tady ostatní píší ...bohužel nic kromě dobrých herců a barev jsem ve filmu neobjevil. Mí známí a žena to po mém doporučení k shlédnutí vzdali už po 10 min. Asi jsem mimo mísu ...těší mě, ale i jiné podobné komentáře např. Blutarg "Zase jeden z těch stupidních artových filmů, který se ale vůbec netrefil do mého záběru"

Filosofové (2013)

Asi se budu opakovat jako ostatní, ale opravdu je to nudná a utahaná hovadina. Obsah filmu sice popisuje o co jde, ale vědět to trochu přesněji tak to toho nejdu.Sci-Fi je moje oblíbené téma ať už je film dobrý nebo lepší, ale toto bylo od mého pojetí Sci-Fi hodně hodně vzdáleno. Vydržel a přetrpěl jsem celý film. Za námět a snahu jedna *

Equalizer (2014)

Ten začátek (10 min.) mi připadal nudnej až jsem začal pochybovat jestli to bude vůbec stát za to. Nicméně pak...."step by step" se to pěkně začalo rozjíždět. V polovině filmu bych si už řekl tak a za chvíli to skončí jenže opak je pravdou. Danzel se proměnil v MacGyvera a začal úřadovat v Hobby marketu. A konečně pořádný konec s nikým se nemazlil nad nikým se neslitoval a všechny krásně pozabíjel. Super !

Stroj (2013)

Tak to byla válka Británie už ani nevím myslím, že za pár minut ani nebudu vědět o tomto filmu vůbec. Opravdu slabé a stokrát ohrané. Nicméně za snahu a dobrou hudbu 2*

Jurský masakr (2012) odpad!

Tak masakr to teda byl a taky velké utrpení. Kdo z Vás má rád typy filmu co jsou točeny jako dokument bude možná částečně potěšen. Za sebe musím říct, že mě roztřepaná kamera a záběry kde několik sekund není vidět vlastně vůbec nic vůbec neberou. Pomineme li kamery, které ve filmu stále a všem za jakýchkoliv podmínek běží a poblázněného zvukaře, který kosí prehistorická zvířata mikrofonem a ochočeného dinosaura (či co) za pár lentilek ....mohl to být i slušný film na tři hvězdy, ale takto musím bohužel dát odpad.