První očista (2018)

Během pár dnů jsem se očistil od všech těchto tzv. Očist a v krátkém sledu po sobě mohu říct, že tato "první" je asi nejkoukatelnější a bavila mně nejvíce. V ostatních mi vadlo hlavně to absolutně nelogické chování některých aktérů a děje samotného. A stačilo už nebudeme nic čistit ...doufám.  Snad jen kdyby měl Viktor čas.

Noční zuby (2021)

Příjemná jednohubka se skvělou hudbou a CZ dabingem, který mne potěšil. Po dlouhé době upíři co mě bavili a "nové tváře" na které se alespoň dá koukat. Za Netfilix je to po některých sračkách výborný počin.

Voyagers - Vesmírná mise (2021)

Super atmosféra a příjemní herci všech povah. No jo ... i s malým šaškem se dá udělat výtečný cirkus.

Bitevní loď (2012)

Já tento film prostě miluju a koukám na něj pokaždé co běží v TV i když si ho můžu pustit kdykoliv sám. Ano, ano často to postrádá logiku a těch amerických vlasteneckých keců tam mohlo být opravdu méně. Tohle vše tomuto filmu dokážu odpustit i tu pitomou Rihannu (jako zpěvačka OK, ale tady neměla co dělat). Škoda, že film nevydělal tolik, aby si vysloužil nějaké to pokračování.

Probuzení (2021) odpad!

Zajímavý námět a promarněná příležitost. Film v několika místech úplně postrádá logiku a to co divák tuší od samého začátku je zázrakem objeveno až na konci filmu.

Za stínem noci - Série 2 (2021) (série)

Druhá série hodně slabá jako by to už chtěli ukončit. Po prvních dílech jsem byl hodně zklamán napravil to až poslední díl, který tomu dal ještě jiskřičku naděje.

Narcos (2015) (seriál)

Jednoznačně všechny tři série luxus, maximální spokojenost.

Narcos - Season 3 (2017) (série)

Už jsem čekal, že Džentlmeni z Cali" budou slabý odvar, ale má to pořád pěkné grády. Uvidíme co přinese Narcos: Mexiko.

Milostná past (2021)

Příjemná nedělní jednohubka. Bavil jsem se. Na produkci Netflix tento počin příjemně překvapil. Sympatická Nina Dobrev. Určitě doporučuji koukat s drahou polovičkou.

Hra na oliheň (2021) (seriál)

Asi by se mi to líbilo mnohem více kdyby kolem toho nebylo tolik humbuku. Byly tím tak u mne předem vytvořené velké očekávaní. Jo je to dobrý, ale něčemu takovému jako je např.. Narcos nebo Ztraceni a další se to nemůže vyrovnat. V podstatě je to hodně podobné obdobným filmům kde si pracháči platí za smrt chudáků. Co mě ale asi štvalo nejvíce byla ta uječená korejština :)