Přednosta stanice (1941)

Je to naše klasika,ale vtip se tedy pro mne už vytratil.Souhlasím s těmi kdož chválí Marvana,mě se tam taky moc líbí,ale pro mne to komedie života není,myslím,že má Burian lepší okénka.

Temný rytíř povstal (2012)

Já stále nemůžu amikům tento žánr nějak zbaštit.(Spiderman,Superman,kpt Amerika apod.)Sice jakási temnota snímku a přece jen o proti filmům v závorce jakýsi lepší nápad,ale ne,není to ono a zejména tento film mi příjde udělaný tak nějak na sílu,snad proto jsem takto striktní ve hvězdách...

Most přes řeku Kwai (1957)

No pokud se někdo chcete rozhodnout,zda-li zhlédnete tento film díky mému komentáři,tak se vám klidně může stát,že si tento snímek necháte ujít,protože tato sonda ,nebo vstup do hlavy velitele je tedy alespoň pro mne o ničem.Herecky mě to fakt nudilo.Od začátku jsem si s filmem nesdl a už se to nepodaří.Kvůli vlastnímu hodnocení to vidět musíte,ale jinak ne.

Nespoutaný Django (2012)

No tak mě se ten film zase tolik nelíbí.Asi si to budu muset po čase dát znovu,ale tentokrát je ta Quentinova krev taková jiná....Nemohu se zbavit dojmu jako by ten film byl na zakázku.To je sice nepřesné ,ale buď si chtěl Quentin udělat oko v námětu,který je pro Ameriku tolik zajímavý,nebo cílil ještě někam jinam ,ale mne tentokrát minul.

Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

Přátelé,tento snímek je opravdu hodně slušný.Obrázky z Islandu.nebo Grónska nemají chybu,ale zejména myšlenka je super.Stillerovi to tentokrát opravdu uvěříte,což jsem na druhou stranu měl trochu problém z jeho filmovou partnerkou,ale to nemění fakt,že můžeme dokázat v podstatě to nač se upneme a tom tento film je.

Tora! Tora! Tora! (1970)

Solidní válečný film.To ještě nebyli američtí filmaři tak směšně patrio nacionalističtí jako nyní.Film je reálný,slušné triky,a NORMÁLNÍ scénář.Ano a hodně dobrá kamera.

Cech panen kutnohorských (1938)

Je to film,při kterém se dá zasmát,jak se tu hodně výstižně píše-je to taškařice.Komedie tohoto střihu mne ale už tolik nebaví,přesto všechno ,že v něm hraje hodně silné obsazení a poměrně slušně.

Marketa Lazarová (1967)

No snad mám právo,taky nějakej film nepochopit a to jsem se moc snažil,ale kamera dobrá muzika -taková patřičná,ale na víc fakt nemám.

Sopka (1997)

Dávám jednu * proto,aby jste vy si všichni jasně uvědomili,že i vám pod zadkem může kdykoli vyrůst sopka !Pokud se na to podíváte,už se nebudete ničeho bát.

Jádro (2003) odpad!

Těmto filmům dávám většinou 1* za to ,že se tvůrcům vůbec podařilo sehnat peníze na nesmysl.Dnes budu ale krutý a nedám ani tu,protože tohle museli dát do kopy lidi z blázince a sjetí a opilí a nemoudří.Přátelé filmaři:Tudy NEEEE