Horizont události (1997)

Podle mne se to rozjíždí dobře a nemohl jsem se dočkat až to vygraduje.Bohužel ,nestalo se.Podle mne to mohlo mít naději,ale muselo by se to trochu víc dotáhnout,zejména scénář.Efekty snad ok.50%

Válka světů (2005)

Naprostý souhlas s Galadriel,jen bych přidal,že s Steven vzal oddechový čas,protože tak prázdné dílo jsem od něj fakt neviděl.Nic nového,překvapivého a čekání,že se to přeci jen během filmu nějak zlomí je zbytečné.49%

Kundun (1997)

Hezké dílo,které asi nemohl natočit nikdo jiný.Z filmu mám pocit beznaděje co se týče Tibetu a od té doby nesnáším Čínu a komunisty všeobecně ještě více.92%

Noc na Karlštejně (1973)

Jednoduchý film,který jsem pro svou nijakou akci nikdy moc nemusel.Jde spíš o hudbu,ale ani ta mne tolik nedostala.43%

Spider-Man (2002)

Naprosto zkažené to,co z toho mohlo být.Nikdy jsem nebyl fanda amerických superhrdinů (možná kromě Úžasňáků) a tento pokus mé sympatie zase oddálil.Připadá mi to vše stejné,už je v podstatě jedno kdo je super.Bohužel,některé nelogické scény viz.hořící dům,ve která jistě skvělá máma nechá batole.Než takový oheň vzplane to chvilku trvá,no prostě hodně nic moc. Přidáme -li trochu psychologický ,ale ne přesvědčivě hrozivý výkon padouchův a už nijak přesvědčivý výkon hl.hrdiny,pochopíte že víc jak 40% nedám,i kdyby mělo jít opravdu o komiks.65%

Čarodějův učeň (1977)

I tak se dají děti připravit na budoucí hororové zážitky.Naprosto skvělá věc.

Tenká červená linie (1998)

Podle mne lepší vojenský snímek.Tentokrát toleruji i jeho délku, no i když ...Film mě přinutil si představit sebe ve válce a odpověď,jestli bych to ustál,nebo se podělal po mě nechtějte.Chlapi to zahráli skvěle,před parádní kamerou a hudbou.90%

Oceány (2009)

Trochu jsem se obával,že se s toho vyklube nějaký eko teroristický snímek,ale tvůrci to dokonale zvládli.Záběry v muzeu na druhy,které už nejsou byli hluboké a to moře,chcete-li oceán - prostě paráda.96%

Brestská pevnost (2010)

Na rusáky v celku slušný počin.Vadilo mi ,že se vše odehrává jen v málo kulisách a tak nějak od začátku bylo jasné jak to dopadne.Ano-trochu víc napětí!Samozřejmě šlo jen o jednu pevnost.Nic méně titulek na konci filmu ,jak to dlouho drželi atd,by byl lepší než ryanovský záběr na pamětníka.66%

Proboha! (2008)

Konečně mi někdo mluví z duše.Ale to je samozřejmě můj názor na věc.Dokument samotný mě ke všemu docela pobavil,takže to byla příjemná chvíle u tv.Jednu * nechávám,protože mne rušilo skákání do řeči.83%