Lucifer - Rodinná večeře (2021) (epizoda)

Opět slabší díl - hlavně díky tomu překombinovanému ději... Jo a ten Bůh, ten se fakt nepovedl.

Lucifer - Pozor, vyzrazení! (2020) (epizoda)

Z hloupé telenovely se stává komedie, super :) Řechtal jsem se :) Hlášky v originále stojí za to.

Vítězná křídla (1950)

Film poplatný té hloupé a naivní době u nás. Nicméně dobře hodnotím to téma, záběry na větroně, ze vzduchu, atd.

Země (2021)

Krásný film. Hlavně díky přírodě. A celý film jen přemýšlíte nad tím jak může být někdo tak velký debil a idiot... Narážím hlavně na to, že někdo, kdo o přírodě a přežití v ní ví úplné hovno jde do divočiny a myslí si, že to sám zvládne s těma svýma nulovýma znalostma... A pozor - tím vůbec nesnižuji psychiku, bolest ze ztráty blízkých, atd.

Tiché místo (2018)

Scénář opět psal asi idiot, ale není se asi čemu divit v této kategorii :)

Zvrácená (2021)

Proč se vždycky ve filmech bubák musí chovat jako idiot? Na jednu stranu má obrovskou moc a na druhou se občas projde po zemi po čtyřech a dělá debilní činy... Chjo. Bylo by to daleko temnější a zajímavější, kdyby se "to zákulisí" jen nechalo odehrávat v hlavě diváka. Prostě žádný viditelný bubák. Jenže to už je filmařská "vyšší dívčí"...

Poslední výstřel (2021)

Film skoro na odpad... Proč? 1) Spálit bágl prachů a přitom jezdit v kraksně a v podstatě nic nemít... A když už mohlo to být kluka, že to nechtěl na to kadí bílý tesák. Jeho rodina by jistě věděla, že za to může třeba vystudovat... 2) Elitní voják a střelec... Na stovky metrů trefí řidiče v jedoucím autě puškou s optikou a na 10 m tou samou zbraní netrefí idiota za klukem - na té vzdálenosti by byla přesnost pod 1 cm na pohodu... Jasně nechtěl riskovat. No stejně... A dalších chyb v tom filmu by se dalo ještě najít... Mozek raději u toho filmu nezapínat.

Smolný pich aneb Pitomý porno (2021)

Film bych hodnotil po prostříhání 4*. To cajdání po městě + pár nenavazujících scén uprostřed bylo k ničemu, takže ubírám na 3*.