Azumi (2003)

Ok, mangu mám přečtenou až po nově vycházející díly; je docela super. Včera jsem viděl Rurouni Kenshin; taky je docela super. Dnes jsem tak z půlky viděl Azumi. Slečna je pěkná, ale film za moc nestojí. Bojové scény taky nic moc. Vlastně se zde nic neděje. Příliš dlouhé na to, aby se zde jen mlátilo.

Dalui yeonin : bobogyungsim ryeo (2016) (seriál)

Teda silné zklamání. Po těch superlativech, co tu všude létají, bych čekal pořádný nářez. Ale jsem u sedmého dílu, nic se neděje, postavy kolem sebe jenom vrkají jako holubi a nevidím žádnou zápletku. Když to porovnám s čínským seriálem Singing All Along, které jsem nedávno viděl, tak je tohle prostě nuda. Dropuji. Tři hvězdičky si to zaslouží podle mě za dobrý soundtrack a za čtvrtého prince a Hae Soo. Opravdu se mi líbí, jak podávají emoce. Celkově se mi líbí herecké výkony. EDIT: Tak jsem to po nějaké době dokoukal takovým rychlo-stylem 15 min na episodu. Pár posledních dílů jsem shlédl celé a jo, byly fakt dobrý. Někde kolem 12. dílu už ten děj dostal nějaký smysl a začal se posouvat. Ale stále je problém, že polovina dílů stojí za prd.

Girls und Panzer gekidžóban (2015)

Tanky lítají horem dolem, driftují ostošest a dokonce jezdí pouze po jedné straně kol bez pásů. A proč ne, hraje k tomu super hudba, u které si pokyvujete do rytmu, a protože je to kreslené, tak je vám i jedno, že tam jsou takové nesmysly. A hlavně, na ty nesmysly se skvěle kouká.

Sósei no onmjódži (2016) (seriál)

Těšil jsem se na to opravdu. Čtu mangu, tak když jsem poprvé zjistil, že vyjde i seriál, běžel jsem hledat, co že je za svátek. Teď už tak trochu tuším...byl to apríl. Nestojí to za moc. Oproti manze si přidali vlastní scény, které děj zpomalují, z postav dělají otravy a to jejich neustále zastavování, když někdo použije jakoukoli schopnost, mi taky leze krkem. Ne, myslím, že to mohli zvládnout lépe.

Endride (2016) (seriál)

Nepříjemnější postavy snad vymyslet nešly, ukřičené, hádájící se, v životě asi neslyšeli o tom, že se dá i mluivt normálním hlasem a neřvat... Bohužel zabírají na "plátně" příliš mnoho času. Inu, co se dá čekat, když se jedná o hlavní hrdiny.

Utawarerumono - Icuwari no kamen (2015) (série)

Začátek byl skvělý. Očekával jsem nějáký zajímavý hrdinský příběh. U desáté episody jsem však pochopil, že se jedná o komedii a fanservis. Po 16 díle absolutně netuším, co si o tom myslet. Sice se u toho pobavím, ale to neznamená, že chápu, co se tím autor snažil říct.

Faiabōru - Season 1 (2008) (série)

Slušná zábava. Krátké, pobavi, super CG. Prohlašuji, že 4 * si to zaslouží - za capoeiru, saru-robota a invisible maids.

Heavy Object (2015) (seriál)

Mám z toho podobný pocit jako SonGokussj. Proč všechno ovládají děti? Jsem u pátého dílu a příběh nepozoruji. Vypadá to příliš episodicky a to se mi nelíbí. Hudba se k tomu vůbec nehodí, spíše mě otravuje. Nakonec z toho budou nejlepší ty ecchi scény (a že jsou hodně zoufalé). Drop po 5.díle. PS: Ta babička-mechanička přežije.

Dance with Devils (2015) (seriál)

Myslím, že nemám nárok tohle hodnotit po jednom díle. Ale moje doporučení zní: nemá smysl to sledovat. Možná už jsem toho viděl tolik, že v porovnání s čímkoli jiným to vážně stojí za prd.

Lance N' Masques (2015) (seriál)

Nevím jak přesně to popsat, ale kdybych měl říct jen jedno slovo, tak "milé". Postavy jsou všechny v zásadě příjemné, dobrácké a nakreslené tak, aby vypadaly křehce. Nepředpokládám žádnou velkolepou zápletku a jelikož je to spíše pohádka (alespoň prozatím se to tak zdá), tak je naprosto předvídatelná. Co se týče hlavní hrdinky, naprosto souhlasím s Jeoffreym - je opravdu roztomilá.