Zelená míle (1999)

Včera jsem konečně koukl na Zelenou míli a musím říci, že dokonce mi ukáply i nějaké ty slzy, jinak to ani nešlo. Film na mě udělal ohromný dojem, jen tak nezapomenu, to se asi nedá. Vím, že se tu nemá psát o nejlepších a filmech a tak, ale já to poruším. Dovoluji si dokonce tvrdit, že za těch 18 let co tu jsem, tak toto byl snad nejlepší, nejvíce propracovaný a nejvíc emociální zážitek z filmu, který jsem zažil. Poklona lidem co se se na filmu podíleli, maté můj velký respekt. Pokud by byla dát 6 *, tak bych neváhal ani sekundu, ale více než 5 jich nejde. Dávám tedy 5*-100% :-)

Samec (2009)

Včera večer jsem měl takovou dlouhou chvíli, takže jsem brouzdal po televizních stanicích, až mě to dovedlo k Samci. Herec tam zrovna vysvětloval balící techniky, jaké používá na ženský. No, ale radši k filmu samotnému. Myslím, že by to se to ujalo jako takové porno s trochou romantiky, ale fakt jen trochu. Prostě decentně. Herec ukázal jako vypadá život podfukáře v Americe, kterého zajímá jenom sex, paření a hlavně nepracovat. Bavit se na učet jeho ostatních. Nakonec se to změní, ale koukněte na to a udělejte si vlastní obrázek. Za mě 69% =D

Podraz (1973)

Film mi byl doporučen mým učitelem angličtiny. Původně jsem si myslel, že to bude stát za hovno, ale opak je pravdou. Učitel je totiž těžkej komunista a jeho vtipy jsou někdy dost zvrácené, podle toho jsem usuzoval, že bude vypadat i tento film. Ted už ale k filmu samotnému. Perfektní scénář, herecké obsazení - užasné a také skvělá muzika, za mě 98,99% :-) Tímto se chci také omluvit mému učiteli anglického jazyka a musím uznat, že máte dobrý čich na film. No, kdybys jste to náhodou četl, tak toho komunistu jsem nemyslel tak uplně vážně ! :-)

Snuff 102 (2007)

This is HardCore. Abych bych byl upřímný, tak z toho filmu mám celkem divné myšlenky. Film nemá žádný děj, prostě jen krev a brutalita. Osobně mi to jednou stačilo. Dávám 45 %. Doporučit mohu jen magorům, kteři ujíždějí na brutalitě.

Horor v Amityville (1979)

Zrovna dnes jsem tento byl zhlédnul, jelikož mám horečku, tak jsem měl čáš, abych to pořádně prokouknoul. Děj se odehrává v 70-letech 20 století. Film začíná tím, že se rodina nastěhuje do ( No, řekneme strašidelného ) domu. Postupem času zjistí, že nejsou jediní, kdo obývá tento veliký dům. Otec se pokusí, zlé bytosti vymýtit z domu, ale místo uspěchu, začíná být posedlí agresivitou.... Bohužel nemůžu srovnávat tento díl s ostatními, jelikož jsem viděl pouze tento. Celkový dojem je celkem slušný, za mě 70 % =-)

D-Tox (2002)

Docela drsný thriller s docela hustou atmosférou.... Moc se mi líbilo , že jsem vůbec něvěděl kdo je vrah . Mohl to být každý sté léčebny ....Ale ten konec mě zklamal, protože byl odhalený vrah velice brzo. Já osobně bych to ještě malinko natáhl. Ale celkově mám dobrý pocit . 60%

O perníkové chaloupce (2002)

Všichni jenom odsuzují tuto pohádku. Ale já takový nebudu. Mě se líbíla , na zabavení sobotní večera ideální :) Samozřejně dát do pohádky nesmyslný postavy je trochu nesmysl , to uznávám. Celkový dojem 50% :-)

Colette (2013)

Zrovna dnes jsem byl na tomto filmu v kině :) Musím říci , že se mi to líbilo i když konec nebyl uplně dotažený do konce. Herecké obsazení : suprové . Děj : Jednoduchý ....vypráví o životě v koncentračním táboře. Dávám 75 % :-) Doporučuji schlédnout .

Kanibalové (1980)

Nevím, jak tento film ohodnotit, protože se tu mixuje porno, brutalita a drama. Tudíž budu hodnotit jedno po druhém. Začneme pornem - Na mě to bylo moc, já mám radši něco slabšího a ne takový HardCore....proto 2 hvězdy. Brutalit -Ta celkem ušla, porcováni masa či umlácení kamenem ....4,5 hvězdy. Drama : 2,5 hvězdy. A vychází mi to na 3 hvězdy : 55%

Drž hubu! (2003)

To byla moucha, ale stejně jsem ji netrefil :-) No, film mě prostě bavil. Pořád jsem se musel smát... 93%