• Krátkometrážní

Atlas mraků (2012)

Musel jsem se na to kouknout třikrát, abych pochopil všechny souvislosti, a doporučuju to všem, jelikož nikdo nezvládne stihnout všechno pochopit na první, a většina ani na druhý shlídnutí. Obzvlášť cesta knoflíčku skrz všech šest příběhů, na to se zaměřte. Parádní scénář, i přestože v knize jdou ty příběhy po sobě trochu jinak. Jeden z nejlepších filmů, co jsem kdy viděl, o hercích individuelně netřeba mluvit, všichni museli předvíst všestrannost, kort ty hlavní, který měli šest rolí.. Vyzdvihnul bych nejvíc asi Weavinga, Sturgesse, Broadbenta a obzvlášť Doo. Jinak se nenechte odradit ani délkou filmu, neni to snímek typu Titanic, kdy se na hlavní dějství čeká fakt poměrně dlouho.

Strážci Galaxie (2014)

Určitě to neni 100% film, nejspíš ani 90% ... Hudba stojí za hovno ( nicméně neni se čemu divit, Bates neni záruka kvality ) , příběh je o ničem ... Ale charaktery samy o sobě ( Rocket, Groot ) jsou báječný.. Prostě když je Sci-Fi film vtipnej, tak to hodnotim hodně kladně..

Velký draft (2014)

Moc příjemnej příběh, něco, co na trhu neni tak profláklý, jediný co stojí za zmínku je asi Moneyball, jinak tenhle film ve svym žánru ale nemá konkurenci. Fakt jedno z mála příjemnejch dramat, a to říkám přes to, že mě americkej fotbal absolutně nezajímá.. Čekali jsme 30 let na další Reitmanův dobrej film, a dočkali jsme se.. Doporučuju shlídnout.

22 Jump Street (2014)

Je to o dost slabší než první díl, ale konec teda se rozjede neskutečnym stylem... Zasmál sem se, účel splněn

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Zase slušná akční kravina bez absolutní potřeby přemejšlet, když je na to nálada, nebo když spíš neni na přemejšlení nálada, tak je to super.. Ale Gibsona na zlý role prosím už ne ..

Americká krása (1999) odpad!

Hnusný a nechutný americký filmový odpad, nic jiného.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Začnu zlehka, Van arogantní Demment je odpad všech odpadů, mohlo by ho omlouvat to, že je to spíš fighter, ale kdo v tomhle filmu neni, a třeba takovej Lundgren hraje perfektně. Příběh je taky odpad, Ale kterej akčňák neni ? A kterej akčňák bych měl hodnotit vysoko, když ne tenhle, s timhle obsazenim. Beru to prostě jako odreagovačku na nedělní odpoledne, stejně jako Avengers..

Na hraně zítřka (2014)

Tohle je asi moje představa Sci-Fi filmu, až na toho Cruise, kterýho mám jak Capria plný zuby, protože jsou všude. Dejte mi tam Japončíka nebo černouška, a bude to lepší.. Emily byla naprosto bezchybná, což o scénáři říct nemůžu, nicméně když to srovnám s ostatními filmy stejnýho žánru, tak to je jasná plná palba.