• Krátkometrážní

Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)

Pro mě absolutně nesrovnatelný s ostatníma seriálama, je to zaručeně nejvtipnější, tomu se vyrovná max první série Misfits, jenže narozdíl od toho je tady i skoro na každym konci dílu ponaučení, po kterym se i já sám zamyslim o životě, a zanechá to ve mě stopu. Taky jsem tady poprvý viděl Braffa, pro kterýho je jeho role jako šitá na míru (možná to je tim že se podílel z velký části na režii), a doktor Cox v podání Mcginleyho je taky bezkonkurenční.

Equalizer (2014)

Expendables ? Banda drsňáků ? Sorry ? Stačí mi Denzel, strčil je všechny do kapsy s dírou a vysypal na zem. Je tam teda hodně scén, co mi přišly úplně mimo a zbytečný, ale prostě Denzel byl úplně dokonalej, věřil jsem mu každou jeho emoci, i když jich v tomhle filmu u jeho charakteru bylo dost pramálo, nicméně to jsem mu věřil taky, ostatně jako mu jeho role věřím v každym filmu. Bylo to docela i napínavý, což jsem nečekal po těch komentech tady, fakt uvažuju o tom, že si je před shlídnutim filmu nebudu číst, protože to většinou stojí docela za hovno. Pár drobností, a dával bych tomu plnej počet, jinak za mě hodně nadprůměrná 4ka

Sinister (2012) odpad!

Jdeme s mojí (teď už expřítelkyní) do kina, a bohužel jsme si vybrali to nejhorší co tam kdy bylo, společně ještě s jenom špetkou dalších, vyjímečných, pečlivě vybraných filmů, které nebudu jmenovat ( Lesní duch, Antikrist ) . Celou dobu jsem si totiž myslel, že opravdu bojuje proti nějakému skutečnému vrahovi, a ne paznechtovi, kterej se pohybuje obrázkama v počítači a na malbách. Chápu, že lidem, kteří se rádi bojí a koukají na sračky bez smyslu, jako je tenhle film, se to líbí, nicméně nejsem tenhle typ diváka, a kdyby na profilu bylo WORST 10 filmů, tenhle bych dal nejspíš na druhý místo za "Poslední Výkřik". Nedoporučuju vidět, není to worth.

Skóruj! (2007)

Je to dost béčkovej film, o tom žádná, škoda že to neni udělaný čistě jako sportovní comedy film, sere to tam dost ta přiblblá akce, střílení a všechny kraviny okolo. Jinak si myslim, že kdyby takhle zbytečně necpali dva žánry dohromady, mohlo to bejt na úrovni Vybíjený. Stejně to hodnotim docela kladně, párkrát jsem se zasmál, a Fogler, Walken, Maggie a hlavně TERRY CREWS byli awesome.

Na dotek (2004)

Moc hezká ukázka dnešní doby, a pěkně nastříhaný.

Procitnutí v Garden State (2004)

Má to daleko k dokonalýmu filmu, má to daleko k 90%, a pár scén je naprosto nepochopitelnejch. Ale u romantiky, na kterou se koukám solo, se málokdy zasměju, málokdy pobrečim. Hudba krásně doplňuje snímkový prostředí, Zach a Natalie je pro mě parádní obsazení.

Nejhledanější muž (2014)

Takhle, svý kouzlo to určitě má, a jde to totálně mimo mainstream. Je to celkově docela napínavý, a konec Vás totálně vym*dá. Nicméně je to dlouhý, kurevsky dlouhý, šíleně protáhlý, na mě prostě až moc. Hoffman byl suprovej, ale nejspíš bych ocenil nebát se tam narvat ještě víc napjatý scény..

Černá labuť (2010)

Balet je povrchní, nechutnej, sebezničující nesport. Holky dělaj co můžou, mučej se, nežerou nic, absolutně si zničej nohy tak, že ve 40ti je každá na vozíčku, a co z toho je ? Mě se teda ani balet nelíbí, nicméně jsou lidi, který to zbožňujou, tak dejme tomu, ale za jakou doprdele cenu ? Dokonce ani při psaní tohohle komentu pořád nevim, jak to ohotnotim, ale lekající scény mi fakt moc neseděj, a už vůbec mi neseděj ty nechutný. Jenže Natalie předvedla tak neskutečnej výkon, že sem nevěřil vlastním očím, a Cassel se na hnusnýho slizáka docela hodil. Umim si představit, že pro rádoby intelektuály je tenhle film přímo zrozenej, tohle určitě neni moje gusto. Jeden z nejrozporuplnějších filmů co sem viděl, nýbrž doporučuju každýmu shlídnout.

Hrůza v lese (2011) odpad!

Luxusní efekty.. Připomíná mi to Japonskou Godzillu