• Pohádka

Ledově ostří (2007)

Jsem pán koberců! Možná je to trošku přiteplený, jenže mě se to líbí.

Mučedníci (2008)

Tohle mě prostě nebaví, jak sakra může někdo přežít, když z něj sundaj kůži?!

Žena v černém (2012)

Na to, že mi žádnej horor nepřišel děsivej, je tenhle možná AŽ moc děsivej. Až na ten stupidní úsměvnej konec je to geniální.

Mary a Max (2009)

Pamatuju si, jak mi to bejvalej pouštěl se slovy "tohle se ti určitě bude líbit" a v tom měl teda pravdu. Je to nádherná myšlenka, jen tak někomu poslat dopis, je nádherná myšlenka, že se pak natolik skamarádí, že se potkají, i když jeden z nich si to evidentně moc neužije, chach. Sbírat slzy.

Love Is All You Need? (2011)

Je to takový divný, totiž v tomhle filmu nenávidim homosexuály. Divný.

Zbouchnutá (2007) odpad!

Co to sakra bylo. Po tomhle filmu rozhodně NECHCI DĚTI, ten záběr na její..uhum, ne, díky. Nesympatická kráva se vychrápe s hustým týpkem, kterýmu pak všechno zakazuje. Bejt ten chlap, nakopu jí. A co to sakra má ta její blbá ségra za problém?!

Temné nebe (2013)

Na to, že to podle traileru vypadalo dost dobře (frajerka mlátí hlavou vo sklo), mě to hoooodně zklamalo, prostě píčovina na entou. Again.

Holka jako já - příběh Gwen Araujo (2006) (TV film)

Moje nejoblíbenější scéna - když jeho ségra rozbila hubu tomu frajerovi. Gwen mi byla neskutečně sympatická, konec jsem překvapivě celej obrečela a proklínala stupiditu lidí, co nejsou schopný přijmout trochu odlišný lidi.

Ďábel (2010)

Šikovný, nacpat pět lidí do vejtahu a čekat, kdo to přežije. Konec byl docela překvapivej, stejně jako hodnocení tohohle filmu, 65 je vážně málo.

Santa je úchyl! (2003)

Tohle je moje oblíbená vánoční pohádka, bejt heteračka, píchám jenom se Santou. Ale jen s takovým, co mluví sprostě a vykrádá sejfy.