Ozvěny mrtvých (1999)

Tak toto je perfektní film.Kevi n Bacon zde zahrál uplně úžazně a příběh je taky skvělej.Jeden z mojich nej filmů

Syn pláže (2000) (seriál)

Parodie na Baywatch se ohromně podařila.Dříve ji dávala Nova pod názvem Syn pláže a Notche,toho brutálního tvarohovýho plavčíka daboval Pavel Soukup.Poté ji začala vysílat Prima Cool kde byl sice jiný dabing,ale to mi vůbec nevadilo.Hlavní hrdinky jsou opravdu hezké a obzvlášť na Jaime Bergman je nádherný pohled,Roland Kickinger jako nabušenej německej borec taky nemá chybu.Ale největší hvězda je bezpochyby Timothy Stack jako Notch.Tenhle seroš je opravdu dost trhlej,místami trošku trapnější ale to nevadí.Já se bavil od prvního až do posledního dílu.Breky-breky:D

Slavnosti sněženek (1983)

Další skvělá i když trochu hořká komedie z Hrabalovi předlohy v režii Jiřího Menzela.Herci opět vynikající,hlášek je tu taky dost.Pro mě tu zahrál Jaromír Hanzlík jednu ze svých nejlepších postav,škoda jen že na konci filmu umřel.Slavnosti sněženek patří mezi skvost který byl natočen.

Vesničko má středisková (1985)

Klasická komedie plná hlášek,laskavého humoru a skvělých hereckých výkonů.Škoda že už se takové skvělé komedie už moc netočí.

Poslední skaut (1991)

Vynikající akčni film s dvojicí Willis-Wayans plný hlášek,akce,napětí a humoru.Bruce zde vytvořil skvělou kultovní postavu(pro mě víc než John McClane v Die Hard) a roli si opravdu užívá.A když k tomu připočítám ten původní dabing kde nadaboval Bruce skvělým způsobem můj nejoblíbenější dabér Pavel Soukup tak nemůžu dát jinak než plnej počet.PS:ČAU!!!Cory říkala že jsi nula!!!!Pššššt.Nikomu to neříkej!!!:D

Buřtcajk (2012) (pořad)

Škoda že Tv Pětka už skončila,protože tohle bylo jediny na co sem se koukal.Zdenda opět ukázal že umí a jeho scénky,skeče a gagy jsou opravdu skvěly.Jeho styl humoru mám opravdu rád a když dělal scénky jako pod lupou anebo čakryho makryho a jeho Koulllle nelžou tak to jsem opravdu nemohl.Sice někdy to bylo slabší,ale jinak spokojenost veliká.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

K tomuhle seriálu nemám slov.Perfektní sitcom jak má být,hlášky jsou perfektní akorát ty triky jsou trochu úsměvné.Ale jinak je to kult jak hrom a nikdy si ho nenechám ujít když ho vysílají v televizi.

Hellraiser: Inferno (2000)

Na to že se jedná o video film tak je to docela slušný horor.Craig Sheffer v roli zkorumpovanýho poliše dominuje,atmosféra je správně hororová a cenobiti jsou opravdu hrůzostrašní.Akorát co mě zamrzelo je to že se náš starý známý Pinhead na plátně moc neohřeje.Ale jinak jsem v celku spokojen.

Nová noční můra (1994)

Oproti šestému dílu je to mistrovský kousek,aby ne když se do režie pustil opět Wes Craven.Tvůrci zde hrají sami sebe a chcou natočit další díl tehle slavné ságy,aby vzápěti zjistili že je Freddy skutečný a že se chce zmocnit synátora Heather která hrála v jedničce a trojce Nancy.Freddy tu vypadá zajímavě a po dlouhé době jde z něho strach,jen ta rukavice vypadá divně.I když mě chvílemi opravdu sral ten malej capart,tak jsem nakonec spokojen.

Velký útok zombies (1980)

Ale nakonec to zase nebylo tak strašny.Sice herci jsou prkenní jak desky,ale co už.Masky jsou docela dobře udělany,hudba docela ujde a akce docela taky.Navíc ve filmu se to hemží kozama,vnitřnostma,vydloubenýma očima no prostě jako v každém hororu italské produkce.Nakonec jsme svědky že se to borcovi zdálo a poté se to stane skutečností.Takže neurazí,ale ani nenadchne.