Saw 3 (2006)

Pokračování úspěšné série nabízí další chuťovky které podle pokynu Skládačky chystá Amanda.Místami zdlouhavé,chvílemi občas opravdu nechutné.Ale jo,nakonec v poho film.

Saw 2 (2005)

O trošku horší než jednička ale stále dobře natočený film.Klobouk dolů před Tobinem Bellem v roli Skládačky opravdu exceluje,Donnie Wahlberg v roli zkorumpovaného policajta je taky dobrej.Sice je to o trošku víc brutálnější než jednička,místami zdlouhavé dialogy ale jinak celkem fajn.

Saw 6 (2009)

Tak jsem na to koukal po delší době a musím jednu hvězdičku přidat.Je to opravdu skvěle natočenej film kde o překvapení není nouze.Pasti opět skvěle udělany a ten borec jak ho leptala kyselina tak to bych nechtěl zažit.A na Hoffmana konečně taky došlo.Teď už mi zbývá se mrknout na sedmičku.Za mě příjemných 70%.

Saw: Hra o přežití (2004)

Krvavé,originální,znepokojující,výborně natočený,skvělé herecké výkony a pár překvapení nakonec.A samozřejmě Jigsaw je už taková kultovní postava jako Freddy,Jason nebo Michael Myers.Ty různé pasti z kterých se zdá že nelze uniknout jsou perfektní.Jen mě trošku mrzí že Danny "Murtough"Glover tu nemá moc prostoru.Ale jinak paráda.

Herkules v New Yorku (1970)

Každý musel nějak začít a Arnold natočil tuhle hovadinu.Jde vlastně jen o to aby divák viděl jak nabušenej Arnie byl.A že teda byl fakt obrovskej!!!Jinak nad příběhem nepřemýšlet,užívejme si a kochejme se Arnoldovou angličtinou(prý byl předabovanej),hezkou slečnou která nosí zatraceně krátké sukýnky.Jedna hvězda za Arnieho že se s tím statečně porval a druhá právě za tu slečnu.

Barbar Conan (1982)

YES,YES,YES a ještě jednou YES!!!!Tak takhle si představuju pravé,syrové,krvavě zbarvené fantasy.A vůbec mě nesere že se začne kecat prakticky až po čtvrt hodině.John Milius natočil skvělý film po všech stránkách,které nemá žádné hluché místo.Arnold je zde nabušenej jak hovado(a to musel ještě polevit v posilování bo kvůli prsním svalům se mu špatně zacházelo s mečem),James Earl Jones je v roli Thulsy soudce perfektně slizkej,Sandahl zde ukáže své ladné křivky a nakonec Max Von Sydow v roli krále Osrika je dobře našmelenej.Nesmím také zapomenout na vynikající hudbu Basila Poledourise jenž dodává celému filmu tu správnou atmosféru.U mě nejlepší fantasy co jsem viděl a Lord of the Rings se může jít zahrabat.

Ničitel Conan (1984)

Tak druhý Conan je na tom o něco hůř než jednička.Je to sice pořad sword and sorcery(meč a magie),ale oproti prvnímu dílu to na mě působí trochu jako krvavější pohádka.postavy jsou rozporuplné viz.Zula,Bombatoo,Jehna.Ale na druhou stranu aspoň že je tu starý známý Conan(dokonce i našmelenej),Malak je trouba a Akira pořád umí čarovat.Hudba o5 vynikající,a na Taramis je hezký pohled.Pořád lepší než o rok mladší Red Sonja.

Rudá Sonja (1985)

Mno tak to se moc nepovedlo.Ten malej japoneskej smrad mě sral celej film,Nielsenka je totální dřevo a Arnie je tam boužel odsunutej a hraje druhé housle.Pár dobrých momentů se sice najde,ale moc jich tam není.Jedna hvězda za krásnou italskou krajinu a druhá za hudbu Ennia Morriconeho.

Komando (1985)

Jeden z nejlepších Arnoldových filmů.Půltunová kláda na rameni,v druhé ruce motorová pila,kůlna plná zbraní.Jenda Matrix je chladnokrevnej borec který uspí borce k smrti,ze Sullyho udělá supermana,trhá telefoní budky,když má hlad tak posnídá zelené barety,aby vzápětí šel nakoupit aniž by měl u sebe nějaké peníze.Mno a za přispění šikovné holčiny letí udělat ten pravej krvavej sajgon na Val Verde.Pomocí samopalů,brokovnice,raketometu,granátu,sekery,mačety a bůhvíčeho jde zachránit budoucí Pheobe z Čarodějek.Sice Benett si myslí že ho přemůže,ale ono hovno.Na to mu totiž došla pára.Luxusní film a kdo ho neviděl,jakoby nebyl:-).Plný počet.

Špinavá dohoda (1986)

Docela solidní béčko které je zábavné a u kterého se nelze nudit.A scéna kdy Arnie likviduje šmejdy a z kazety hrají The Rolling Stones je opravdu povedená.Joseph P Brenner.Co znamená to P?Pusa:-)