Útok z hlubin (1999)

Docela dobrej film o žralocích co slouží jako lék na Alzheimera a pak se to vymkne z rukou.Thomas Jane opravdu vypadá jakoby vypadl Christopheru Lambertovi z očí a i ostatní herci zde hrají dobře.A LL Cool J v roli kuchaře taky nemá chybu.Takový dobrý akční film na pozdní večer.

Hory mají oči (2006)

Alejandre Aja se opět vyznamenal.Natočil remake od Wese Cravena a opravdu to stojí za to.Příběh je perfektní,atmosféra pomalu ale jistě graduje až vygraduje v jednu z nejlepších scén a to je bezpochyby útok na karavan.Herci to zahráli opravdu dobře,zejména Aaron Stanford skvěle zahrál postavu porce kterej je nejdřív takovej trochu strašpytel aby se poté co mu unesou dítě proměnil v borce který se s tím nesere.Navíc masky jsou perfektní,a hudba je taky skvělá.Za mě silné čtyři hvězdičky.

Smrtelná kořist (1987)

Nedávno jsem si to stáhnul a z původních tří musím dát čtyři hvězdičky.I když je to béčko jak prase tak je to prostě kultovní film a vzpomínka na časy které jsou nenávratně v prdeli.Pamatuji se jak jsem odvracel hlavu když náš starej známej Mike Danton ufikl Thorthonovi pazouru a pak ho sklapoval,na tehdy šestilety děcko dost nechutně krvavy.I když to víceméně kopíruje další akční klasiky jako Komando nebo Rambo,tak je mi to vyloženě u prdele a já se bavím.Navíc hlášky jsou tu senzační,hudba tomu taky dává ten správně akční drajv a akce je tu požehnaně.Mike je prostě borec!!!!PS: Už se nemůžu dočkat dvojky,jestli bude taky tak skvělá tak to bude masakr!!!

Noční můra v Elm Street (2010)

Nemůžu si pomoct ale tenhle film mě opravdu nenadchl.Postavy jsou mi nesympatické,hlavní hrdinové jsou neslaní nemastní a vůbec je to nějaky pofidérní.A co se týče Freddyho tak ten je pro mě zklamaním.Skoro žádné hlášky a když jo tak stojí za prd a co má znamenat ten jeho ksicht???Z původního Freddyho jsem měl opravdu někdy noční můry,tenhle mi přišel k smíchu.Jediny co je aspoň docela v pohodě tak to je určitě výkon Clancyho Kurgana Browna a hudba se taky docela povedla.Ale jinak zklamání,nwm proč pořád musí kurvit původní filmy které se staly klasikami.

Dr. House (2004) (seriál)

Naprosto vynikající seriál.Nemám k tomu co víc říct.100%

Mars útočí! (1996)

Skvělý úlet Tima Burtona se spousty hereckých hvězd.Brutální filmeček.Přicházíme v míru:D

Podivné dědictví (1972)

Tak temu říkám komedie.Terence Hill zde dokazuje že to zvládne sám i bez Buda Spencera.Film je prošpikovaný hlaškami a je opravdu skvělý,český dabing je tu vynikající.Nemám víc co bych k temu řekl.Zasloužených pět hvězdiček.PS:Tatínku on je baron!!!Mortne nech toho on je baron!!!!Drž hubu ty šašku starej!!!!:D

Trestná lavice (2005)

Tak temu říkám skvělá jízda.Adama Sandlera mám rád a táhle komedie se mu fakt povedla.Akce je tu skvělá,gagy jsou perfektní a příběh je taky skvělý.Tolik hereckých hvězd jsem fakt nečekal a když se dají do akce tak je to fakt super.Jeden z nejlepších filmů Adama Sandlera.Nemůžu jinak než za čtyři hvězdy.Opravdu skvělý film od začátku až do konce.

Ace Ventura Junior: Zvířecí detektiv (2009) (TV film) odpad!

Jednička a dvojka byly skvěly,ale tohle je kurva co za megasračku????Škosda mluvit,protože tohle je opravdu odpad jak vyšitej!!!!!

Dům veselých duchů (1988)

Dům veselých duchů jsem poprvé viděl před dvaceti lety a už tehdy se mi líbil.Nyní po dlouhé době jsem si ho stáhnul a musím říct že se mi to i po těch letech pořád líbí.Příběh se mi líbí,triky na rok 1988 jsou dobře udělané a každá postava je správně potrhlá.Mno a když vezmu v potaz herecké obsazení:Peter O Toole je tu správnej švihák,Peter Gallagher jako nastávající farář taky v poho.Mno a máme tu ústřední čtveřici:Steve Guttenberg je takovej pohodář jak ho známe z Policejní akademie,Liam Neeson si roli nasraného,věčně nadrženého zrzka s bradavicemi užívá.Beverly D´Angelo je správně uječená a sexy a pro Daryl Hannah mám slabost už od doby kdy jsem viděl Žbluňk.Když k tomu připočítám také vydařený dabing(kupodivu!!!),dobré hlášky a šťastný happyend,nezbývá mi než dát krásných a zasloužených 80%.