Vylomeniny (2013) (pořad)

Vážně jsem se zasmál, po desti dílech už se vtipy začínaly opakovat.

Věc (1982)

Teda to napětí z toho úplně dýchá. Asi je to nejlepší horor, jaký jsem viděl. Úžasná atmosféra v kombinaci se zlověstnou hudbou vytváří efekt naprostého děsu. Navíc všechna monstra, ve která se Věc přetělí jsou prostě úžasná. Od pulzující koule s psími hlavami až pod lidskou hlavu s pauvoučíma nohama.

Lovec vetřelců (2003)

Doufám, že je to to, co si myslím. Viděl jsem to v době, kdy jsem ještě nepoužíval čsfd, a tak jsem se nekoukl na hodnocení a čekal od filmu celkem kvalitní sci-fi. To jsem se teda docela seknul, a když pominu neuzavřený konec, byla to vážně docela nuda.

Kovbojové a vetřelci (2011)

Námět je dobrý, ale postupem času všemu ubývá smysl. Když Olivia Wilde povstala z ohně musel jsem se smát, tohle bylo vážně dost trapné. Nebýt pár hloupých scén dal bych 3*

Vetřelec: Vzkříšení (1997)

Pořád ještě zábava, přesto nejhorší z Vetřelců, když nepočítám Vetřelce vs. Predátory. Ale jak tady už dost lidí řeklo, chybí tomu už taková ta hororová atmosféra a místy je film spíš k smíchu.

Babička (1971) (TV film)

Bože, takhle jsem se v životě u ničeho nenudil. Nebýt to v povinné četbě, tak to vypnu po první půl hodině.

Univerzita pro příšerky (2013)

Celkem jsem se i zasmál. Oproti předchozím filmům od Pixaru to bylo milé překvapení.

Star Wars: Epizoda II - Klony útočí (2002)

Tenhle díl je z velké části docela nudný a pouze vyplňuje mezeru mezi pěknou jedničkou a fantastickou trojkou. Avšak musím dát 4*. 1* za Yoda vs. Hrabě Dooku, 2* za úžasnou bitvu o Geonosis + aréna, 1* za planetu Kamino. Přesto je to podle mě nejslabší díl série a nebýt scén na Geonosis dal bych 2*. (vím, že to odporuje tomu, co jsem psal před chvílí, ale i bez Geonosis by 1* byla málo)

Rivalové (2013)

Ze začátku jsem se divil, jak tohle může být 3. nejlepší film (v té době byl 3.), ale teď musím říct: WOW Ještě nikdy jsem neviděl něco takového. Bravurně natočený životopis Nikiho Laudy s hudebním doprovodem od Hanse Zimmera je jedním z nejlepších filmů, jaké jsem viděl.

Titanic (1997)

I při svojí délce je to výborný film, který vás nezačne nudit. I když mě osobně nejvíc baví závěrečná katastrofická scéna.