Love of my Life (2014) odpad!

Tak tohle mě akorát otrávilo, kravina za ještě větší kravinou, a ten konec?! No tak tomu nasadili korunu, to už jsem se musela jen znechuceně smát.. Absolutní ztráta času

Luca (2021)

Pixar už holt není to co býval a ani nejspíš nebude, ale i tak to bylo příjemné a úsměvné, ale na zadek jsem si z toho nesedla, pár scén pobaví, ale jak říkám, už to není to co bývalo.Velká škoda.

Klasický horor (2021)

Tohle mě bavilo.Konečně mě po dlouhé době horor bavil.

He's Out There (2018)

Mně ta starší dcera neskutečně iritovala jejím přehráváním, no ono to ani tak jako přehrávání nebylo, byl to prstě a jednoduše špatný výkon, narozdíl od mladší dcery, která oproti né opravdu válela.Zbytek byl prostě takovej rádoby bubu, maska magora byla skvělá, ale zbytek nedomyšlený a otevřený...Doporučuji pro děcka co se ráda bojí, pro zbytek doporučuji neplýtvam časem...

Přátelé na život a na smrt (2019) (TV film)

A další z novodobých rádoby thrillerů, které se přiživují na jménu friend request...a přitom je to opravdu strašně totální kravina(kolem sociálních sítí-a následnému napětí a vzrušení-to jen vzdáleně prošlo kolem, aby se neřeklo), kterou si za dva dny ani nevybavíte, a ještě ti toporní herci, no to je ta třešnička na tomhle "čokoládovým" dortu.Dobrou chuť..

V osidlech vášní (2020)

Tak musím uznat, že to zrčitě bylo hezky natočené, ale!!!! Ale takovou příšernou kravinu bych čekala tak před deseti rokama a ne v roce 2020 .... Ale jako Tv film na spaní docela fajn, dá se to přežít, ale prostě a jednoduše, název filmu a rok jeho výroby je matoucí a moje očekávání bylo absolutně jiné.

John Wick 2 (2017)

Tak dvojka byla určitě lepší, protože to nevypadalo pouze jako počítačová hra pro chlapce, ale bylo tam i více boje a více zvratů.Také se mi líbila ta přehlídka(byť malinkatá)zbraní, protože když už jde o takové střílečky, tak bych se rozhodně ráda pokochala i zbraněma(když tvůrci filmu krom střílení nic jiného moc nenabídnou), než nějaký bum bum bum brásk a ještě k tomu až tak moc přesných střel, přijde mi to trochu úsměvné a asi proto mě jednička nenadchla tolik jako ostatní.Musím říct, že i v prestřelkách gangů je víc napětí, než tady,ale u dvojky musím uznat, že má v nabídce takovou tu laťku, kde si každý divák přijde na své.Mě osobně potešila role Ruby Rose, která je moje láska,i když zde jí opravdu udělali příšerný účes.Každopádně asi nebudu fanoušek Johna Wicka, protože mně tohle nic moc neříká,mám ráda, když se do filmu můžu ponořit celá a vše si parádně vychutnat, tadyto mi přijde jen jako počítačová hra kde i Keanu Reeves hraje tak na půl svých možností..Jo a nebyla bych to já, kdybych neocenila jeho čtyřnohého parťáka typu bull, přece jen jsem fanouškem těchto plemen.Protože jedenáct let se mnou byla ta moje po mém boku, a tímto jí aspoň vzdávám hold, protože stejně si mé recenze nikdo nečte, a tak jsem aspoň to napsala pro ní ♥ No uvidím, co nám přinese trojka Johnatana Wicka ..třeba nakonec dám i čtyři hvězdy, když už se mi to tak hezky stupňuje po té jedné .. :)

John Wick (2014)

Keanu Reevese miluju, miluju i psy, miluju i zbraně, ale teda nevím, jak z tohohle mohli všichni bejt tak na větvi, mě to až na ty pejsky a pár fajn scén ničím teda nezaujalo.Tak jdu koukat na dvojku, snad bude lepší než tohle..

Blade Runner 2049 (2017)

Jestli jsem to pochopila, tak svět neměl ani jednu rostlinu a žádná zvířata, tudíž ani v oceánech nebyl fytoplankton takže jsem celou tu dobu přemýšlela, jak tam do prdele mohli dejchat? Dlouhý záběry na Goslinga  mě pokaždé otrávily, a ty filosofický žvásty s Jaredem Leto mi tam přišly úplně zbytečné.Ale oceňuju pár zajímavých scén a jejich provedení,a samozřejmě když k tomu hudbu dělal můj oblíbenec Hans Zimmer tak to dám hvězdu navíc :)

Trestanec (2017)

Ty brďo to byla nuda, ale ti polonazí namakaný a pokérovaný chlapi, no mňam, proto jsem to vlastňe dokoukala do konce..ale řeknu vám, že to teda byla fakt nuda.