Tichá noc (2017)

Rodinu nemáš rád rodinu prostě máš. Na MFF si to dokážu představit, ale doma mě to až tak nechytlo.

Mosley (2019)

Nádherná  a velmi zajímavá pohádka, pohladí na duši i na srdci.Jen musím opravit uživatele *rakovník* -nepřišli s tím Číňané ale Kirby Atkins, který je z Nového Zélandu.Filmy z NZ miluji, jsou velmi hluboké, emocionální a expresivní, stejně tak je tomu i o Mosleyho .Akorát se mi nelíbí české pojmenování kozloni, vždyť je to blíž k oslovi, volovi a slonovi..A myslím, že by si v překladu zasloužili vlastní název Thoriphants, to přečte přece snad každý ne?Každopádně na lepší konec si nejspíš budeme muset počkat dalších dvacet let, neboť tak dlouho Mosley vznikal:)

The Evil in Us (2016)

Musím uznat, že na to, že tam v obsazení byli nepříliš známí herci (kupříkladu John Gillich- detektiv zde nebyl ani zmíněn, a ten mě zrovna zaujal, protože jsem si celou dobu, než mi to nedalo a šla jsem si ho vygooglit říkala odkud já ho znám-no odnikud:) tak hráli opravdu přirozeně a to smekám,začátek i přesto, že se tam nic nedělo uběhl docela rychle a to je taky co říct.Místama jsem ale musela smát, každopádně nejvíce se mi asi líbil ten konec. Zajímavý byl i nápad, konečně něco nového, protože co si tu budeme povídat, horory jsou už to samé pořád dokola, a člověk akorát doufá, že přijdou s něčím novým.Prostě mě to docela bavilo a basta fidli

Lovecká sezóna 3 (2010)

Zlá animácia to (uživateli Dever) určitě nebyla, nejspíše si zlou animáciu ani neviděl...A to že člověk u toho neumírá smíchy , ale přesto si odfrkne a nevadí když u toho usne, od toho tyhle typy rodinných filmů jsou...Příjemné nenáročné, prostě pohoda, viděla jsem stokrát horší.

Napětí (2021)

Jen díky tomu, že miluju duchařiny jsem se na to vydržela koukat až dokonce, kor když na noční jsem ve vakcínovým centru v Německu úúúplně sama, chtěla jsem se prostě bát...No akorát jsem se vůbec nebála, ale Rose Williams mi byla tak moc sympatická, že mě to docela i bavilo, a ta hudba byla příšerně strašidelně hnusná, co si budeme povídat :-D

Sebevražedný oddíl (2021)

Až na tu příšernou hnědou krev, kterou vídám v amaterských hororech, to opravdu nebylo tak špatné jak jsem očekávala, Margot Robbie v roli Harley Queen absolutně miluju, mám pro ní fakt slabost, a ta hvězdice s tím dokonalým okem mě prostě doslova zhltla, i pro oči mám slabost, a tohle bylo skvěle provedené...Jen tu krev co přípomíná průjem mi hlava prostě nebere, to se opravdu nezmůžou na normální barvu, nebo je to schválně? blééééé nechutně amaterské

Tragedy Girls (2017)

Nejhorší oběšení na laně jaké jsem kdy ve filmu viděla... Ty brďo, tak to bylo hodně laciný, i v roce 1960 by to udělali autentičtěji :D no musím se opravdu smát

Všichni moji přátelé jsou mrtví (2020)

Nemusim mít mozek nutně v rozkroku, nemusí mi být ani 13 - 17 let, abych se u tohohlle filmu nemohla příjemně bavit.Polskou tvorbu mám ráda, protože mě kolikrát opravdu překvapila.No tak si tu z toho necvrnknu do kalhot a trochu je podpořím.

John Wick 3 (2019)

Takovej béčkovej Matrix s nožema.Každopádně za mě nejlepší John ze všech těch Wicků, takže trojku dát nemůžu, takže horší čtyři no.