Discopříběh (1987)

Troufám si tvrdit, že by Discopříběh nebyl nikdy tak známý film, kdyby v něm nehrála hudba Michala Davida, ať už si o jeho tvorbě myslíme cokoliv...

Charlieho andílci (2000)

Na povrchu je to hezký, ale uvnitř vůbec nic. Na některý scény se dobře kouká, ale jinak film z kategorie o ničem. Nechápu humbuk kolem tohohle filmu. Jedna hvězdička za hlavní hrdinky, druhá jako bonus patří Drew Barrymore za její veganství:) Respekt!

Ratatouille (2007)

Super! Pravděpodobně nejlepší animovaný film, co jsem kdy viděl!

Vratné lahve (2007)

Zase jedna komedie o stáří a stárnutí; Zdeněk Svěrák hraje stále stejně a roli učitele v důchodu, který se vypořádává s podzimem života, mu nevěřím. Perfektní výkon předvádí Daniela Kolářová, přesto můj dojem, že Vratné lahve postrádají jiskru, se nemění.

Účastníci zájezdu (2006)

Zase jedna pohodová letní komedie, bez který bych se ale s klidným srdcem obešel. Řidiči autobusu jsou pro mě jediným zpestřením.

Rafťáci (2006)

Film, kterej se snaží být hrozně cool. Jedna vtipná scénka střídá druhou, film je jakoby nabitej akcí, máte mít pocit, jak všechno hrozně jede a jakej to má perfektní švih. Ale přesto na mě působí hrozně prkeně. Kousek z kategorie "vypnout mozek, pak teprve sledovat".

Bezva vejška (2006)

Nasrat na všechny pseudointelektuály! :-D Od filmu jsem nečekal žádný umění a udělal jsem dobře! Dlouho jsem se takhle nesmál. PS: Na hudbě se kromě jinýho podíleli švédský THE VICIOUS! Jednoznačný plus!

100 000 $ na slunci (1964)

V podstatě je to western, byť z jižního Maroka. Zajímala by mě jediná věc: co teda bylo v tom náklaďáku?

Má mě rád, nemá mě rád (2002)

Zastavit film v půlce a začít znovu, tentokrát z pohledu jiné postavy, je opravdu zajímavý nápad. Jenom mě to překvapilo, jak ty samé záběry můžou působit úplně jinak. Poslední scéna s mozaikou z prášků mě vážně dostala.

Uvolněte se, prosím (2004) (pořad)

Humor Jana Krause mám rád, ale někdy mu je k ničemu, když má nekomunikativní hosty. Naštěstí se to stává jen výjimečně. Vadou na kráse je v pořadu jen David Kraus.