Želvy Ninja (1987) (seriál)

Těžká nostalgie...

Persepolis (2007)

Životní příběh obyčejné dívky v neobyčejné době, který hraje sice na vážnou notu, ale zároveň je podáván s lehkostí a tolik potřebným nadhledem. Dokonale vyvážený příběh, který z vás nevyždímá poslední slzu ani vás nevyžene na barikády sociální revoluce. Přesto ve vás zanechá hlubokou stopu! Persepolis atakuje nejvyšší příčky v mé hitparádě oblíbených filmů. Doporučuju!

Mikuláš a Alexandra (1971)

Zdařilý výpravný film, který se dokázal držet historických faktů. Nikdy nezapomenu na scénu Rasputinovy smrti.

Myšlenky zločince (2005) (seriál)

Myšlenky zločince patří v odpoledním vysílání mezi to lepší, když musíte ležet v posteli, polykat prášky a potit se.

Nauka o snech (2006)

Obyčejný příběh jednoho muže (kluka) a jeho neopětované lásky zabalený do fascinujícího vizuálního zpracování pro všechny, kteří odmítají přijmout realitu, malí hlavu plnou snů a nikdy nevyrostli.

Ulice (2005) (seriál)

Když si vezmu s jakým tempem tenhle seriál točí, nedokážou to odsoudit jako odpad, protože za takových podmínek to má relativně slušnou úroveň.

Medvídek (2007)

Hezky to plyne, nijak neuráží, ale podruhý to uvidím asi jen těžko.

Lidožrout (2002) odpad!

Bez debat jeden z nejhorších filmů, který jsem kdy viděl!

Když Burian prášil (1940)

Nemůžu si pomoct, ale tenhle film řadím mezi ty průměrné, co Burian natočil. Hrabě Kocharowski je perfektní- ukázkově degenerovanej aristrokrat:)

Zbouchnutá (2007)

Trochu jednodušší příběh, ale přesto parádní zábava s několika vtipnými replikami, které u nás doma stačily už zlidovět;)D