Revival (2013)

Dá se říci,že při pocení s lipovým čajem jde o vkusný film nepůsobící křečovitě. V rámci tzn.českých komedií dobré.

Odcházení (2011)

Za nepříznivou kritiku této férie dostal M.Putna padáka z Havlovy knihovny.Přichází časy,kdy jeden nikdy neví-takže říkám - vynikající.

Prázdniny (2006) odpad!

Já za to nemohu,ale pro mne poslední romantická komedie ,na kterou jsem se díval/a s dětsky rozzářenýma skleněnkama dodíval bylo Chumajči,či jak se to jmenovalo. Romantické komedie se mi nedaří pochopit. Ještě snad vyjímkou byl druhýHaniball.

Můj život jako pes (1985)

Vše přesně,i dojetí,humor.Senzacionelní biáček. Napadá mne,že takto mohl ještě vyzrát Smyczek u nás.Tohle byla cesta,kudy jít v českém filmu.

Osmy (2014) (TV film)

Šlo by to udělat ještě jako Osmy II a OsmyIII/ devadesátky, současnost/. Jen místo wolkmana by tam byl první mobil a IPod. A přeřazení na multikáru by obešli rovnou do polysteronové krabice.

Gang Story (2011)

Frantíkům se občas zadaří natočit vážně dobře drsný film pro dospělé. Tohle je jak dobře naolejovaný kvér.

Leviatan (2014)

Filmařský i herecký propadák. Raději Leviatan o lovu ryb/dokument/.Zvjagicev mne hluboce zklamal.Popularita opřená pouze o kritiku putinovského Ruska.

Agatha Christie's Poirot - Třetí dívka (2008) (epizoda)

To se mi ještě nepodařilo,abych nečetl knižní předlohy a miloval seriál. Už jsem tak daleko,že se často přistihnu jak věřím,že jde o skutečnou postavu.

Mezi náhrobními kameny (2014)

L.Blockovy knížky byly jediné z tohoto žánrového vrhu,které jsem mohl číst i dvakrát.Scudder,praotec všech současných policejních a jiných abusérů,irská komunitka v NY,dacani na hraně ůnosnosti a literární styl dokazující,že království tohoto psaní je a bude zejména rozděleno Iry a Američany. Jako biák nadprůměr-výtečně pochopené. Nebylo tolik času dát tomu koření True Detective.

Mys hrůzy (1991)

Jeden z nejlepších filmů tohoto žánru. De Niro nemůže být odpornější,ale v ponorné říčce tušíme i pokryteckou morálku střední třídy v podobě Nolteho a jeho rodiny. Nolte jako právník selhal a jako člověk je nucen vytrpět sigradující hrůznost vývoje věcí.