Sejmi je všechny (2007)

Tak trochu komedie, řekl bych. Líbilo se mi to víc než průměrný (***) film. Dobře to utíká a Cliw Owen si opět zahrál na porodní bábu.

Když si Chuck bral Larryho (2007)

Čekal jsem od toho mnohem míň. Spousta imho vtipných gagů a hlavně tyhle dva týpci jsou dobrá dvojka (herecká).

Karcoolka (2005)

Příběh: * Grafika: Totální odpad!!! I PIXAR měl v roce 1986 hezčí filmy.

Den nezávislosti (1996)

Svýho času jsem dal *****. Dnes jsem to po dlouhé době shlédl znovu, ale musím změnit hodnocení na ***. Před 11ti lety (to mi bylo 10 let) to pro mě byla větší senzace.

Pidihajzlík (2006)

Lepší než dnešní průměrná komedie. Takže ****

Zodiac (2007) odpad!

Nudnější drama jsem snad neviděl. Pro mě asi největší filmové zklamání tohoto roku. Příběh spíš pojednává o lidech vyšetřující Zodiaca než o Zodiacovi samotném.

Astronaut (2006)

Další z mála filmů, který předčil mé očkávání.

Hei tai yang 731 (1988)

Film mě moc nebavil, asi proto, že "hnusy", které zde můžeme vidět nejsou nic moc proti jiným v jiných filmech. Na druhou stranu si musíme uvědomit, že film je podle skutečných událostí. Takže **. Dopručuji hlavně těm, kteří si potřebují zvýšit nenávist k Japonsku ve směru nechutných faktů.

Most do země Terabithia (2007)

Tomuto snímku jsem asi hodně křivdil, mrknul jsem na něj spíše ze zvědavosti s očekáváním, že mu dám tak maximálně **, ale film mě velice překvapil.

Želvy Ninja (2007)

Ani Želvy Ninja nezůstaly pozadu v dnešním trendu zfilmovat nejznámější comixy. Snad jediná vyjímka oproti Spider-manům, Supermanům, Batmanům a jiných comixových hrdinů je to, že jsou Želvy Ninja film kompletně počítačově animovaný. Jako malý jsem přímo hltal první díly těchto zelených superhrdinů a trochu jsem měl strach, že film bude propadák. Opak byl pravdou. Zpracování i scénář se mi velice líbil. Určitě tento film nepatří mezi ty "špatné remaky".