Agentky D.E.B.S. (2004)

To bolo tak neopísateľne blbe, až to musím vidieť znova...

Podivuhodné příběhy (1968)

Ak by som mala ako spravodlivý používateľ tejto databázy objektívne zhodnotiť tento film, kvôli priemeru jednotlivých poviedok by ledva-ledva dosiahol tri hviezdičky. Ja ale nie som spravodlivý používateľ a objektívnosť a ja si pri téme hodnotenia filmov rozumieme tak ako Fico s Matovičom, filmu dávam 4 hviezdičky. A budem sa tváriť, že prvé dve poviedky boli len veľmi zvláštne zahrievanie pred tou poslednou.

Atomic Age (2012)

aj by som dala odpad, ale ta hudba!

Sket (2011)

Prišla som kvôli Lily Loveless, videla som Lily Loveless a odišla som sklamaná a kvôli Lily Loveless to určite nebolo.

Donnie Darko (2001)

Jeden z filmov, pri ktorych sa netreba nechat odradit obsahom tu na databaze...keby som si ho precitala film jednoducho preskocim a zabudnem nanho, co by bola v pripade donnieho darka naozaj skoda

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Hudba Velvet Underground v prvej časti mi okamžite naznačila, že toto bude jeden z TÝCH seriálov. A naznačila správne. Žiaľ, len po koniec tretej série, kedy pre mňa seriál stratil akúkoľvek zábavnú hodnotu a dopozerala som ho len zo zvyku a so znechutenou grimasou na tvári. Škoda škoda

Zvuk hluku (2010)

Počas prvej polovice filmu som bola presvedčená že si zaslúži 5*...Nápaditosť, originalita a najmä to že sa to veľmi dobre pozeralo/počúvalo z toho v mojej hlave okamžite urobili úžasný film...Ale akonáhle prišiel koniec, všimla som si že sa mi tvár začína krútiť (úplne automaticky) do hnusných grimás a teraz by sa mi znova začala krútiť rovnako, ak by som tích 5* dala

Goyovy přízraky (2006)

Zas až taký Formanov prešľap to nebol. Aj keď sú Goyove prízraky jeho najslabším filmom, myslím že by si zaslúžili aspoň 80%. Možno že mi to tak príde kvôli Bardemovi a Portmanovej ale každý kto to videl, musí uznať že ich herecké výkony boli výborné