Vetřelci vs. Predátor 2 (2007)

Slušnejch 50% , celkem pobavilo, scéně "žádný příšery nejsou" a následnému ukousnutí hlavy se budu smát ještě dlouho :)

Shrekovy Vánoce (2007) (TV film)

Za ten jeden vybornej joke s kocourem, zbytek skoda slov.....

Notting Hill (1999)

Nemuzu si pomoct, uz dlouho sem se necitil u nejakyho filmu tak dobre a navic miluju Londyn.

Ďáblův sluha (2007) (seriál)

Pilot od smithe byl uchvatnej, skoda ze to zatim nepokracuje tak jak to on rozjel, ostatni dily jsou vyrazne slabsi a chybi jim jiskra.

Chuck (2007) (seriál)

Totalni zavislost, pro me nejlepsi momentalne bezici serial.

Zrozený k boji (2006)

Slátanina je to hrozná, máte tu lidi bojující jako zvířata, čaroděje s podivnými kérkami, záporáka kterej jenom furt žere a týpka lačnícího po pomstě kterej se svejma raketkama dělá z každý bitky silvestra.Na druhou stranu tolik kolínek jako je ve finalnim souboji ste nevideli ani v ong-bakovi. 50%

Nenávist (2004)

U hororu se snad člověk má bát, ne smát, nebo sem snad magor? * za komediální výstup SMG.

Divoký anděl (1998) (seriál)

Jak já to dřív žral, chtěl bych si to sehnat a mrknout aspoň na jeden díl jen tak z nostalgie :)

Jednotka příliš rychlého nasazení (2007)

Kdyby prvni polovina nebyla tak utahaná, a vtipy by byly opravdu vtipné, tak je to geniální, takhle z toho je další akční komedie, ve které všechny pozitivní momenty jsou až v samotném finále.Velký klad je také, že se tvůrci nebáli ratingu a na krvi se opravdu nešetří.