Zrcadlení tmy (2020)

S Jardou jedu na stejný vlně. Takže pro lidi, jako jsem já je film pohlazením na duši.

Vlastníci (2019)

I kdyby jen jednoho jediného člověk tento film donutil k zamyšlení se nad sebou, tak úkol splnil. A ty ostatní pobavil.

Sexuální výchova (2019) (seriál)

Tuším, že tenhle seriál by mi v době dospívání býval hodně pomohl. Bohužel v mé době byl k dispozici jen Život na zámku, Divoký Anděl a podobné.:)

Agent (2019) (seriál)

Zase jsem diky pohyblivym obrazkum chytrejsi. Eli Kohena jsem neznal a nutno dodat, ze jde o hodne dobre zpracovany serial.

Avengers: Endgame (2019)

Filmari zvladli zabavit pres tri hodiny nejen mne, ale i meho ctyrleteho syna, za coz smekem. Paradni bijak!!!!Bravo!

Lidice (2011)

Jeden z nejpůsobivějších českých filmů posledních let. Je jen dobře, že se tohle téma zpracovalo a připomnělo.

Nevinnost (2011)

Koněčně něco, co tu v podání tandemu Hřebejk - Jarchovský ještě nebylo! Nejvíce mě zaujal Hynek Čermák, představitel životního lůzra, skvěle nenásilně zahráno a ke všemu ve filmu neokoukanej herec. A jako vždy u Hřebejka skvělá kamera, příjemný pokoukání. Ten zajímavej barák s výhledem na vinohrad v Tróji si musim na stáří koupit.