Pařba ve Vegas (2009)

Bezpochyby nejlepší komedie roku (včetně 2008). DLouho jsem se tak nenasmál.

Rok jedna (2009) odpad!

Vzhledem k tomu, že jsem viděl trailer a Jacka Blacka nemůžu vystát (=záruka filmu, od kterého chci utéct každé cca 2 minuty), nemůžu hodnotit film. Ale traileru a "blábolu" o Životě Briana dávám odpad.

Fanoušci (2009)

Velmi zábavné, ale chtělo by to rychlejší rozjezd.

Hip Hap Hop (1992) (pořad) odpad!

Fandění všem na střídačku a otřesná moderátorka. Tahle hrůza se mi vryla nesmazatelně do paměti, ani jako malý jsem to nevydržel sledovat vcelku.

Stmívání (2008) odpad!

Naprosto bezduchá ztráta času. Nečekal jsem moc, ale tohle? Hlavní hrdina je tlama k pohledání. Stačí se kouknout na plakát nahoře na této stránce. Vypadá, že byl u zubaře a přepískli to s umrtvovacími injekcemi. Zpomalené záběry jen umocňují tupost scénáře a hereckých výkonů. Jediné, co by tuhle s****u mohlo trošku rozsvítit by byl snad jen Jim Varney a jeho Ernest, zvedlo by to kvalitu děje o minimálně 100% a to je dost smutné:) Musím říct, že jsem již dlouho nepocítil potřebu varovat případné diváky před nějakým filmem. Jít na tenhle shit do kina, tak bych snad násilím vymáhal peníze zpět. Proboha, proč? Ta ženská co to režírovala by si měla vzít Uwe Bolla a odletět na Mars natáčet první tamní film. Bez kyslíkových přístrojů. Jo a ještě, co měl znamenat ten debilní výstup s indiánským synkem, který přišel na konci filmu říct, že mu otec zaplatil dvacet dolarů, aby přišel říct hlavní hrdince, aby se rozešla se svým upírem? WTF?

Mamma Mia! (2008)

Přečkejte prvních dvacet minut pištících ženštin všech věků a budete se bavit! Chytlavé písně ABBY, sem tam nějaký ten vtípek, to je správná zábava na léto a nejn na ně!

Zázraky se nedějí (2008)

Pro mě nejlepší film roku. Jednoduchý příběh, bezchybné herecké výkony a ponaučení, že bychom neměli přestat v něco věřit. Vřele doporučuji.

Dostaňte agenta Smarta (2008)

Carell ze sebe sype hlášky během poměrne nudného filmu. Musím říct, že jsem očekával víc. Mnohem víc. Možná ptoro je to pro mě zklamáním roku. Navíc akční scény jsou stříhány tak rychle, že ani nestačíte vidět co se v jednotlivých záběrech vlastně děje (1s a tak pdoobně)...

Ovládací panel
22. nej uživatel Švédsko