Únos (2004)

Proboha, k čemu se to Willem Dafoe a Robert Redford propůjčili? Když film skončí, tak si říkáte: O čem to mělo být? Co se vlastně ve filmu stalo? Nic, toť odpověď!

Než si pro nás přijde (2007)

Krásný film, citlivý a humorný pohled na nehumorná témata. Báječné herecké obsazení a výkony.

Byl to tichý muž (2007)

Po shlédnutí tohoto filmu jsem propadl depresi. Velice silný příběh, kvalitní herecké výkony a zajímavé téma. První film, o kterém si nemyslím, že je dalším béčkem s Christianem Slaterem. Přes depresivnost se ale nedokážu přenést, je to trošku moc a tak dávám jen jednu hvězdičku.

Juno (2007)

Milý film, Juno je občas trošku moc přechytralá...

Zlomené květiny (2005) odpad!

Asi jsem na jiné vlně, ale tenhle film mě opravdu neoslovil. Pomalý spád, málo děje a divná hudba. Tohle má být komedie? Kde jsou časy Mrtvého muže...

Horší než smrt (2007)

Velmi dlouho jsem se nesmál u filmu nahlas a ještě déle tak často! Tento film se prostě musí vidět. Nemá to chybu.

Hvězdný prach (2007)

Zajímavý film, který nebude nudit. Občas je ale třeba trošku přemýšlet, co nám chce scénář říct. Jedinečná kreace Roberta De Nira si zaslouží jednu hvězdičku navíc.

Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (2006) odpad!

Nesmyslný děj, pointu nemusíte očekávat, žádná se nekoná. Pokud chcete vidět pointu, musíte (dla autorů) vidět i díl třetí, ale po shlédnutí tohoto tří hodinového díla zjistíte, že se vlastně nic nestalo. Ztráta času. Tento díl dává smysl o trošku víc než ten poslední, ale nelze hodnotit 0.1 hvězdičkou, takže zůstávám u hodnocení Odpad.

Ovládací panel
22. nej uživatel Švédsko