Wanted (2008) odpad!

Tak takovouhle spatlaninu jsem už dlouho neviděl. Naprosto nesmyslný děj se pokouší maskovat efekty, ale bullettime už moc neoslní. Silně nedoporučuji.

Stalo se (2008)

Zatím asi nejslabší Shyamalanův film. The Happening má pár úžasných momentů, ale zbytek je poměrně nepropracovaný. Nenudil jsem se ani chvilku, to ne, ale chtělo by to více propracovat. Scéna s úkrytem u staré ženy se velmi povedla, ale závěr mě zklamal. Pointa absolutně žádná a Zooey Dechanel tento film moc nesedl, myslím, že to není film pro ni.

Na ostří nože (1997)

Napínavý film, scény byly točeny v národním parku Banff v Kanadě - Skalisté hory jsou působivou kulisou boji o přežití.

Noc v Roxbury (1998)

Byl jsem zvědav, jak dopadla celovečerní verze mojí nejoblínější scénky se Saturday Night Live. Z nesmyslu nemůžete udělat smysl dávající film. Ale můžete z něj udělat dokonalou oddychovku o dvou diskořepách a jejich hlavním problému - nemožnosti dostat se do Roxbury klubu. K tomu dokonale tupoučké diskovypalovačky. Nemáte co dělat a nechcete přemýšlet? Tohle je dobrá volba. A sežeňte si soundtrack, po shlédnutí filmu ho budete pořád poslouchat. Wassup?

Neuvěřitelný život rockera Coxe (2007)

Tak nevím. První půlka filmu byla dost nuda, druhá už byla lepší (ale o tak málo, že už bych tohle něchtěl vidět ani za nic). Celkový dojem z filmu mám následující: dost nuda, trapné vtipy, občacné narážky na Walk the Line a tradičně trapný Reilly. Hvězdička, možná odpad. Propadák roku.

Život podle Dana (2007)

Miláý a zábavný film s úžasným Stevem Carellem. Mohu jen doporučit.

Stopy ve sněhu (1997)

Velmi napínavý film s nepředvídatelnou zápletkou. Komu věříte Vy?

Dítě z Marsu (2007)

Krásný film, který royhodně nebude nudit. Obsazení je skvělé, herecké výkony úžasné.

Banditi (2001)

Velmi oroginální gangsterská komedie! Doporučuji!

Ovládací panel
22. nej uživatel Švédsko