Případy 1. oddělení (2014) (seriál)

Úplná pecka, po tých amerických sračkách niečo na čo sa dá pozerať, naozaj skvelý seriál z "domáceho prostredia". Bomba!!!!!

Bright (2017)

Nechápem to nízke hodnotenie podľa mňa to bolo super, od začiatku až po koniec a páni akokoľvek sa bude kdo na mňa hnevať zabavil som sa viac ako na Last Jedi. Malo to humor akciu postavy všetko čo má mať poriadna fantasy/sci-fi. Ten nápad je podľa mňa perfektný. Uvidíme čo z toho Netflix spraví do budúcna ale celkom by ma potešilo pokračovanie alebo aj seriál! :-)

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Slabe a som sklamany cakal som viac omnoho viac vykradnute stare casti nic viac absolutne nesympaticky herci okrem slecny nebezpecnej inak velka slabota

Lucifer (2016) (seriál)

Pecka

Dítě číslo 44 (2015)

V pohodicke nechapem tie negativne komentare mne sa to pacilo ale vsak kolko ludi tolko chuti

Kingsman: Tajná služba (2014)

Podľa mňa bez chybičky tie hlášky čo tam sú tak to je koniec som sa nenasmial už dlho tak na nejakej komédii ako na tomto! fakt skvele akcia, hlášky, hlavne ta princezná na konci tak to som kapal!!! :-)

Strážci Galaxie (2014)

Pecka, pecka, pecka strašne som sa nasmial! A ten soundtrack ten je proste úžasný, úplne boží! Pravidelne ho počúvame celá rodina od malých až po veľkých naozaj peckový výber songov!!!

Agresivní virus (2014) (seriál)

Tak chytilo ma to pekne a knižky su taktiež good, akurat som dopozeral s01e07 a musim povedat ze zaver ma teda pekne dostal to vampirie komando tak to teda hej, perfektne kostymy super hlas toho velitela Good Good a prask jej to do cela. Mne sa to teda paci fakt ze dost niektore postavy mi celkom nesedia respektive nesedi tvar k postave, Corey Stoll no neviem ci to bol dobry vyber, SS-sak ok, Setrakian tiež v poho netrpezlivo cakam co bude dalej. Super kdo nevidel nech necaka a kuka

Úlovek (2009) (seriál)

Tak akože dovidenia, Tomi to tu pekne roztočil odkial obkukal to trasenie ruk a tie ksichty co tam daval to fakt neviem ale zahral to bravurne nechapem ze tato miniseria sa mi dostala do ruk len teraz urcite odporucam ludia kukajte je na co!