Hory zalité krví (2009) odpad!

Trapas... Ja len dúfam že to nemysleli vážne...

Mafiáni (1990)

Now go home and get your fucking shinebox!

Sladká Laura (2005) (seriál) odpad!

Tak na tejto sračke jazdí STV1 už 4 roky, brániac kvalitnému programu, a berúc od nás šesť euri na mesiac, to fakt neni normálne. Je to nepatričná grcka, kde sa nič nerobí iba vedú hnilobné dialógy typu: ,,Si ako slnko, ako rozkvitajúci púčik na strome!´´ Debilný dabing, superdementné zápletky, snažiac sa tváriť, že to všetko na seba naväzuje, ale popritom je každá odporná ,,epizóda´´ o volovine iného charakteru a plné štekov typu: ,, Môžeš sa na seba hanbiť, Lucarfakokotus!´´ (či ako sa to tí hlupáci volajú, ) kým v ďalšej hnilobnej epizóde sa vraví: ,,Lucarfakokotus, som na teba pyšná, zachránil si mi decko!´´ Vážne nenachádzam viac slov čo by lepšie obsiahlo túto nepotrebnú, fušerskú mľandráčinu! TFUJ S dokonalým pohŕdaním, Kongu.

Obecná škola (1991)

,,Dobrý den žáci, dobrý den pani učitelky, pozýváme vás na představení Idiot. Všichni kto chcete vidět idiota, ať se dostaví do ředitelny!´´ Nezabudnuteľné hlášky, perfektný herci a proste kultový film, ktorý si zaslúži 100%

Kokosy v pralese (1994)

Toto je úbohé pokračovanie perfektného A-čkového filmu Kokosy na snehu. Ani tú jednu hviezdičku si to nezaslúži, no za tie niektoré scény, pri ktorých som sa vážne bavil ju predsa len dám. Kokosy na snehu ako športová komédia bola super, ale toto je skôr úbohá napodobenina športovej zvrátenosti. TFUJ S nie dokonalým pohŕdaním verbal. (čo to trepem), Kongu.

Kokosy na sněhu (1993)

Najlepšia komédia s Johnom Candym, akú som kedy videl. Perfektný nápad, dobrá réžia a hudba. Herecké výkony tiež stoja za reč. Postavy ma dostanú ich hláškami, čo vlastne robia celú dobu. Na to sa vždy viem kuknúť nech je akýkoľvek deň. Pre mňa je to čistých 100%.

Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011)

Myslím, že tento film je narozdiel od M:I 1 oveľa lepší, aj keď neviem, kde bola chyba, či v réžii alebo v zápletke, no tomuto vážne takmer nič nechýba. Tiež je dosť zaujímavé, že posledná časť bola najlepšia. (u väčšiny filmov je to naopak)

Upíří deníky (2009) (seriál) odpad!

,, Ej, Marcos Siega, jebnem po tebe voľačo!´´ Ako by povedal Maestro Cibuľa (Ladislav Meliško). Kravina s otrasným dabingom a debilným strihom! // 0% //

Stmívání (2008) odpad!

Catherine Hardsexe mi zasrala tie dve hodiny, strávené v kine na tomto ,,filme´´. čo je , samozrejme, horšie, je bordelová fľandra Kurven Strtkárt a Introber Kurvinzon. Absolútna fušerská mľandráčina, kde lepší dojem navodí homošský tatko, ako by mala navodiť atmosféra. // 0% //