Mandalorian (2019) (seriál)

Vôbec nerozumiem tak vysokému hodnoteniu tejto peknej nedeľnej zábave bez vzrušenia, bez napätia, bez zápletky, šak to je jak hvietna brána len drahšie

October Faction (2020) (seriál)

Bohužiaľ, začalo to pomerne fajin, ešte som ako tak prekusol tie sračky o homosexualite a aj to, že každý pár je tam farebný. Ale to, že sa to od časti k časti jasne a definitívne shadzuje samo plus patetické keci o tom ako sa homosexuál musí prestať báť sám seba a černoch ktorý v tejto dobe pomaly nemôže byť vyhodený z práce kvôli rasizmu rozpráva o tom aké je to hrozné byť černochom ako keby žil 200 rokov späť. Hrozne stupidné rozhodnutia, katastrofálny kasting, hrozná hudba, posledné časti som bol na mobile, lebo to bolo stále menej a menej nápadité. Strašná sračka. Strašná. Bohužiaľ.

Mizerové navždy (2020)

Tu asi nieje čo vytknúť. Na akčnú komédiu s dvoma čiernymi drsnými policajtami ktorím stále mele rasizmus cez zuby. Popravde som nevenoval tomu veľkú pozornosť, takže som ani nevedel, že to nerobil Bay a na akčných scénach to nebolo vidno, takže ak má niekto záujem a Bayovsku akciu v lepšom dospelejšom formáte, môže sa tešiť. Herci tiež nesklamali. Jo jo a ak máte radi, to, z Bay všade pchá ženy jak z porna vystrihnuté, tak tu sú tiež nádherné, len menej brutal sexi, je tu kopec nádherných žien. Hudba zachovaná. No, dobré je to, dobré...

Mauglí - příběh džungle (2018)

O dosť lepšie ako Dysney ktorý sa snaží vychovávať novú generáciu dilinov bez vlastného názoru.

Sexuální výchova (2019) (seriál)

Nič extra, príjemná podívaná, vlastne klasické teenage comedy dnešnej doby, takže černosi, homosexuáli,a podobne, Andersonka vyzerá supe. Musím len napísať, že nerozumiem prečo by z dvoch rôzno farebných lezbickych mám mala byť tá biela totálna piča a už vôbec nerozniem prečo by vlastne macocha mala mať tak silné slovo v domácnosti, absolútne dokážem sympatizovať s plavcom.

Dracula (2020) (seriál)

Vtipné je. To, že sa bohužiaľ sekcia komentárov filmu zmenila na miestečko tragédov obhajujúcich si politickú korektnosť.

Klaus (2019)

Origin Santu v rozprávkovom podaní, aké musí každý človek narodení pred 1990 musí oceniť. Druhý text - každý kto má aspoň trochu kritický pohľad na konzum a vplyv mainstreamu na tradície, poprípade slušnosť bohatých, musí byť naprosto odje..ný z tejto rozprávky poukazujúcej na silu lásky. Neviem presne koľko krát som sa pri tejto rozprávke rozplakal, ale bolo toho požehnane, som rád, že som to pozeral sám.

Zaklínač (2019) (seriál)

Vzhľadom k tomu, že som dostal, čo som čakal,,, dobrodružný fantasy seriál. Taký lepší Herculesa, dalo by sa povedať. Jednoduché dialógy, nepodarený casting, okrem Henriho, ten ten tam padol jak riť na serbel. Krásne vizuálne, jednoduchý humor, pekný preplet príbehov. Pekné, 3 dávam, lebo GoT to nesiaha ani po päty.

Jumanji: Další level (2019)

Výborná zábava v podaní dobrodružného nedeľného filmu... Karen Gillan milujem od Dr. Who,,, takže už len kvôli nej, keď nie kvôli vážne milému humoru.