Trabantem napříč Afrikou (2011)

Taky bych si nechal takovou cestu líbit. Nejvíc mě na tom zaujaly životy lidí. Ať už místních, jakým způsobem a v jakých podmínkách žijou nebo mě překvapilo, že narazí za jednu cestu na tolik "bílých uprchlíků" v Africe, jiný cestovatele nebo na poměrně dost lidí (oproti mýmu ne-očekávání), co se domluví česky nebo slovensky. Malej svět? Jinak stačilo ubrat některý ty opravování trábošů, což mě fakt nebavilo, a šel bych pravděpodobně ještě na pět.

Bravo Girls: Opět v akci (2004)

Pomalu celej svět se zajímá o vysokoškolský roztleskávačky a životy všech se týkaji jenom toho :) Jinak to ale nebylo zas tak špatný, občas se dalo zasmát, nějakej vtípek se docela vydařil.

Drive (2011)

Kdo by to byl řek, že filmu Drive bude chybět drive :) Soundtrack mě příjemně zaujal, atmosféra byla dobrá, to neni žádná novinka. Ale... celý to bylo už po první honičce takový utahaný, o ničem, nudný, pomalý. A upřímně někdy i nereálný, když mi Gosling začal připomínat Terminátora.

Scary Movie 5 (2013)

Nééé, jak rád bych dal aspoň tři... Není to jako předešlých pár dílů, ale pořád se dá v některých scénách dobře zasmát. To hlavně v první polovině - i když byla stejně střelená jako ta druhá, tak se u ní aspoň dalo pobavit. Druhá byla na výjimky taková slátanina.

Strach a hnus v Las Vegas (1998)

Někdy bylo v tomhle ne úplně obvyklým snímku zajímavý pozorovat myšlenky, představy, chování... Takhle už to pak bohužel je. Ale vystavit na tom celej film bylo poměrně málo a místy to bylo suchý, nudný... otravný.

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011) odpad!

Tohle je na cenu. Cenu nejvíc natahovanýho ničeho. Příběh by mi sám o sobě možná (!) nevadil, ale trochu mě minula cílová věková skupina a pohlaví, kterýmu bylo všechno tohle uzpůsobeno. Ale ty dialogy byly jiná liga, na tom se člověk pravidelně upřímně zasmál :)

PSH feat. James Cole: Vím já? (2010) (hudební videoklip)

"Pověz nám všem svoje zkurvený záliby..." :D Má to myšlenku, něco ze života, vtip, prostě docela kvalitní hudební parodie AZ kvízu. Není to úplnej TOP, ale na českou scénu vysokej nadprůměr.

Pár nenormálních aktivit (2013) odpad!

nedokážu si vybavit nic trapnějšího, co jsem kdy viděl... Vtipy samy o sobě nejsou funky a ta jejich přehrávanost to akorát podtrhuje. Čekal jsem kvalitní parodii něco ve stylu Scary movie, ale tohle ne :(