Sucker Punch (2011)

Muheee? - Záchvat hromadného masakru mozkových buněk. - Ale ať nekřivdím, drak byl fajn a jsem fanda podvazků.

Restrepo (2010)

Zajímavá exkurze do míst, o nichž málokdo z účastní kdy slyšel a stala se na rok a půl jejich opravdu nehostinným domovem.

Machete (2010)

Trash, i když stylový a schválně úchylný, je stále pouhý trash.Chápu, že tento druh je čistě účelový, ale zkrátka nejsem cílovým divákem a více než * ze mě nikdo ani sekačkou na trávu nevymlátí.

Severe Clear (2009)

Onen konflikt s realitou stojí ve výpovědní hodnotě daleko výše nad americkými válečnými filmy. Vžít se do role nic neovlivňujícího bigoše v naprosto cizí zemi jistě stojí za podívání a zamyšlení.

Predátoři (2010)

Asi jsem příliš důvěřivý, ale čekal jsem něco víc. Možná jsem jen zarytým obdivovatelem úplně prvního Predátora ještě s Arniem. Tohle zkrátka není ono...

Černí baroni (1992)

Po druhém zkouknutí a hlavně po absolvování základního výcviku ve Vyškově jsem mohl konečně plně docenit genialitu humoru Černých baronů...Lpění na nefunkčních pravidlech, nesmyslná buzerace a omezení kontaktu se světem je zde krásně vyváženo humorem a přátelstvím uvnitř subkultury "bigošů", na které vždy rád zavzpomíná každý, kdo alespoň na chvíli touto veselou armádou prošel během oněch rudých let.

Robin Hood (2010)

Tak....smutně americké.

Princ z Persie: Písky času (2010)

Inu chtěl jsem se tu také trochu rozepisovat, ale z lenosti se ve 100% ztotožním s komentářem od Malarkeyho.....

Absurdistán (2006)

Velmi poutavý námět kritzující současnou konzumní společnost, bohužel podán velice mělkou a slabou cestou. Za nápad a pár úsměvných scén zůstanu u průmerného hodnocení.

601. (2007)

Oproti ostatním dokumentům od AČR je 601. docela slabší záležitostí s docela malým obsahem. Škoda, 601. skupina je pro většinu fanoušků předmětem velkého zájmu. PS : Ten obsah jsem si chtěl napsat sám,grrr : D