Vampire Hunter D (2000)

Dlouho jsem si to nechal právě kvůli animaci a celkové vizuální stylizaci unikat. Velká chyba. Právě tahle stylizace tomu dodává to "kouzlo". Vynikajicí pohádka s mně nepříliš sympatickým hlavním hrdinou D (který naštěstí nemá zas tolik prostoru). Ve svém žánru určitě nejlepší kousek. Měl jsem možnost shlédnout v japonštině a za angličtinu bych určitě neměnil.

Třináctka (2003)

Takové to drama bez děje, které napůl baví a napůl nudí. No, jestli to takhle někde opravdu vypadá tak jsem rád, že žiju v Evropě.

Fate/stay night (2006) (seriál)

Taky vás tak iritují ty přehnaný pacifisti co jsou téměř v každým anime? Vynásobte si to pěti a dostanete hlavního hrdinu. Naštěstí to akce a celkově servanti dost vyvažují.

Roswell (1999) (seriál)

No nevím, nějak mě to nechytlo, v té době jsem se bavil mnohem víc u konkurenčního Smallvillu.

Dennó coil (2007) (seriál)

Přestože většina hlavních představitelů jsou děti, řekl bych že je to určené spíš pro odrostlejší. Zajímavé prolínání reálného a kyberprostoru, ve kterém jsem se místy ztrácel (jak hodně může jeden svět ovlivnit druhý atp...). Zajímavé na tom všem bylo, že jediná postava která ve mně dokázala vyvolat silnější emoce, za celý seriál neřekl ani jedno slovo - Densuke.

Bumerang (1992) odpad!

Řeknu to narovinu, nemám rád negerské filmy. Obzvlášť s Eddiem Murphym.

My dva a křen (2006)

Owen Wilson a Michael Douglas mi připadali hodně nesympatičtí, Matt Dillon neměl šanci pořádně vyniknout a Kate Hudson je nevýrazná jako vždy. Nesmál jsem se skoro vůbec, zato jsem se dost nudil.

Spider-Man 3 (2007)

Nejzajímavější část Spidermanova příběhu, Venom, si zasloužil něco lepšího než jen unylou trojku... Až příliš mnoho záporáků a až moc plytký příběh (vzdáleně to připomíná Elektru).

Dracula (1992)

Prý je to dokonalá ukázka dokonalého vítězství formy nad obsahem. No asi to bude pravda, ale mně se ta forma vůbec nelíbila.