AZ-kvíz (1997) (pořad)

Pro mě byl vždycky mnohem zábavnější Riskuj! A AZ-kvíz má k tomu otravného moderátora...

Kalendář Míši a Ríši (2008) (pořad)

Některé díly jsou naprosto geniální, jiné velice dobré, průměrné, podprůměrné a nakonec se tam najdou i ty trapné. 50%

Zahulíme, uvidíme 2 (2008)

Je to jiné než jednička. Zíral jsem kolik nechutností a prasáren tam vůbec dokážou nacpat. Neberu to jako pokračování, ale jako samostatný film. A ten je pro mě lehce nadprůměrný. Určitě jedna z top "huličských" komedií.

Afro Samurai (2007) (seriál)

Drsnější variace na Samurai Champloo s dementním příběhem a anglickým dabingem. Spojení hiphopu a samurajů už tu bylo - a stále funguje. Takovýhle dementní příběh tu už taky několikrát byl - a stále je stejně dementní :)). Dabing - pro mě určitě mínus, strašně mě rušil...

Máš padáka! (2004)

Asi chtěli ještě natáhnout stopáž o 20 minut a tak po smrti hlavního hrdiny na to našroubovali další konec z nějakého jiného filmu :) Ale vůbec jsem se nenudil. /// A Steva Zahna už nikdy nechci vidět.

Bleach (2004) (seriál)

Perfektní začátek, potom o něco méně zábavnější část s Bountama (o které jsem nicméně skoro až dokonce netušil že je to filler) a opět velice dobré navázání na kvalitu prvních dílů. Souboje jsou v podstatě pořád o tom samém, buď se bojuje na meče, nebo na meče a "kouzla". No a občas se tam objeví někdo s nějakým opravdu unikátním mečem (např Byakuya nebo Kurotsuchi). Děj byl na začátku taky výborný ale postupem času se z toho stavá "porázím tohohle aby na mě za rohem čekal 10x silnější tenhle", tudíž už jde hlavně o ty souboje a vizuální stránku. Nadprůměrný, ale určitě ne dokonalý seriál. Přesto jeden z mých nejoblíbenějších.

VyVolení (2005) (pořad)

Občas, když jsem to zapnul, tak jsem se docela pobavil. Ano, je to pořád odpad, ale o několik tříd víš než konkurenční Big Brother.

Mrazík (1964)

Klasika, kult, nostalgie, bla bla bla. 78% Opravdu? OPRAVDU?? Hovadina, která si víc než jednu rudou hvězdu nezaslouží.

LazyTown (2004) (seriál) odpad!

Tohle mě neskutečně irituje.... Irituje mě to ještě víc než Pucca a to už je co říct! Na tuhle odpornost je i odpad málo, tady by bylo potřeba hodnocení do mínusu :)