Král Škorpión: Vzestup Říše (2008)

Je velice úsměvné, že v roce 2008 může vzniknout něco s takovými efekty. Ten film paradoxně těží z toho, jaká je to blbost. Hopsající číňan, plastové kudly, neviditelný škorpion (wtf??), zpomalené záběry, zrychlené záběry, nymfomanka z podsvětí, plešatý záporák atd...

Transsibiřský expres (2008)

Skvělá, pomalu budovaná atmosféra a perfektní herecké výkony, to je Transsiberian.

Bacha na balóny (2007)

Oproti filmům jako Epic Movie, Disaster Movie a bla bla Movie je tohle skvost.

Mstitel (1989)

Čekal jsem, že to bude kravina, ale až taková? Mafie, Yakuza, dcera paní Tanakové (wtf?!?), nahá meditace v kanálu, no prostě extratřída.

Generace X (2005)

Absurdní, cynický, komický, dramatický, alternativní, bizarní, podivný, děsivý a hlavně satirický mix Alpha Doga, Donnieho Darka a všeho možného.

Avatar (2009)

Přirovnal bych to ke třetímu dílu Pána prstenů - strašně dlouhá, dokonale vypadající nuda, od které se stejně nejde odtrhnout. Plus neuvěřitelně rajcovní modrá verze Sigourney Weaver a Zoe Saldany. Bohužel, za pár let tenhle film doplatí na debilní scénář a schématické figurky... Na to Jamesi, že jsi to vymýšlel přes 10 let, to šlo udělat mnohem lépe.

Jmenuji se Bruce (2007)

Céčko parodující béčka... hodně trapný vtip. Radši bych se díval na Vetřelce z jeskyně 3 a 4 než znova na tohle.