Inujaša: Tenka hadó no ken (2003)

Ve třetím filmu nám autoři konečně ukáží co se stalo ještě předtím než se vůbec Inuyasha narodil. A hlavně jak zemřel mocný Inuyashův otec. Jako film si vede asi nejlépe, jelikož odbočuje z hlavní příběhové linky samotného seriálu a pohlíží na něj z trochu jiné perspektivy. Padouchem tentokrát není osoba, ale meč, který si s Tessaigou Tenseigou rozhodně nezadá. Humoru sice trochu ubylo, ale zato akčních scén je tu nespočet. A když k tomu ještě připočtu velkou účast samotného Lorda Sesshoumara, tak mi opět vychází skoro plný počet! 9/10

Inuyasha - Kagami no naka no mugenjō (2002)

Druhý film je o poznání lepší jak ten první. Nejen, že trochu nastíní osudy postav po smrti hlavního záporáka Naraka, ale celkově je protkaný naprosto libovými scénami včetně té nejlepší a to je Kagomenin první polibek s Inuyashou!!! Musím se přiznat, že jsem se opravdu královsky bavil, smál a žasnul nad tím, jak Naraku dokáže všem zamotat hlavu svým promyšleným plánem, který ho katapultoval na tu nejvyšší příčku mého listu záporných postav... 9/10

Úkryt (2002)

Nic pro klaustrofobiky...

Taxi, taxi (2000)

Dávám jednu hvězdu bavíc za libový dabing a japonské ninjy!

Fantom hlubin (2005) (TV film)

Nevím proč, ale přijde mi, že i když je nějaký film celkem ucházející, tak pár lidí ho potopí a ostatní se nechají strhnout davem a svýma rádoby vtipnýma komentářema akorát odrazují ostatní, kterým by se mohl líbit... Já mám svojí hlavu a ta mi říká, že tenhle film odpad nebo lidově řečeno sračka, rozhodně není!

Vodní svět (1995)

Pohodový postapocalyptický film, který mi ukázal jak by to vypadalo kdyby roztály všechny ledovce naráz... Navíc Costner hraje opravdu dobře.

Inuyasha - Toki o koeru omoi (2001)

V podstatě musím souhlasit s Mariusem. Také jsem se těšil na první film, ale po celou dobu mi přišlo jako když jsem se díval na nějaké "special" epizody, které se do seriálu nedostaly. Nový protivník sice má sílu jako kráva a dělá pořád frajera, ale nakonec mě překvapilo jak rychle ho Inuyasha a Kagome oddělali. Narakovi nesahá ani po kotníky! Vývoj postav se také nikam nepohnul, ale i přesto se pořád jedná o nadprůměrnou zábavu kterou si fandové seriálu určitě užijí do poslední minutky. 7/10

Trestná lavice (2005)

Náhradníci byli stokrát lepší... Ale i tak stojí za vidění. Nenadchne ani neurazí.