Včelka Mája (1975) (seriál)

Nevím nevím, všichni to mají rádi, ale já jsem vždy chtěl utéct od televize když mamka nebo taťka pustili Včelku Máju.

Televizní noviny (1994) (pořad) odpad!

"Tady Rey Koranteng a Lucie Borhyová, dnes vám ukážeme, že když ananas spadne z 7. patra, tak se rozbije, stejně jako vaše hlava, už přepínáme na našeho chytrého a inteligentního kolegu Járu Hrušku, který ananas z okna bude házet, dále vám ukážeme, že voda mrzne při -15 stupni Celsia, neuvěřitelné !" .. ne teď opravdu, televizní noviny Nova by se měly zrušit, a vyhnat na Antarktidu nebo ještě lépe na jinou planetu, takové stupidity a hlouposti co tam předvádí, když se moje matka kouká na TV Nova radši začnu mluvit Anglicky, abych sebe přesvědčil, že nejsem Čech.

Noc v Roxbury (1998)

Super film, hodně jsem se nasmál a pouštěl jsem si ho znovu a znovu, vlastně to byl a je můj nejoblíbenější film, vždy si na film vzpomenu když slyším tu písničku "What is love", například když jsem hrál Saints Row IV, v misi kde letíte tou lodí a začne hrát "What is love" tak jsem si vzpomněl na tento film a zasmál jsem se, spoustu vtipných scének, nechápu jak tak skvělí film může být v modrém čísle, sice některé scénky byly nudné a takové nemastné neslané, ale to zachraňovaly jiné scény.

Mickeyho klubík (2006) (seriál) odpad!

Ani nevím u čeho začít, začnu asi u toho, že by se tento seriál měl radši zakázat, a veškeré info o něm zakopat hluboko pod zem, jestli je tohle pro děti tak nevím co z nich vyroste, ale asi to bude tak, že až budou mít problém tak zavolají "Hééj ouuuškoooo", až zjistí, že přiletí akorát šutr, kterým jim chce někdo rozmlátit hlavu, asi si hodí mašli, logika seriálu je asi jako u pravé blondýnky, seriálu dávám "Odpad!" nerad, radši bych vzal totiž toho kdo to daboval lopatou po hlavě.

Jake a piráti ze Země Nezemě (2011) (seriál) odpad!

Největší ho-va-**-na co jsem kdy viděl, "Jake" vypadá více zženštile než ta holka, Kapitán Hook nebo jak se jmenuje je zlý a strašidelný jako můj polštář a za poklad, který si schovávají, by měly radši odletět na Mars než zažívat "Dobrodružství". Občas koukám na Disney Channel, a když dávají Jake a "piráti" ze Země Nezemě mám chuť zkrátit si cestu dolů z mého bytu skrz okno, radši bych aby se dětem neházely takové chujoviny.

Plán útěku (2013)

Skvělí film plný akce a napětí, spojit Stallona a Schwarzeneggera je super nápad, když vzal Swarzenegger kulomet do rukou zavzpomínal jsem si na Terminátora, u filmu jsem se zasmál, a to se moc často nestává, asi jedna z nejlepších vtipných scén byla jak Schwarzenegger řekl "Nenech se zabít, toho koho zabili naposledy tu nechali hnít 3 dny, zrušili kvůli němu vězeňský bál." a Stallone odpověděl "Nechci rušit maturiťák.".

Četnické humoresky (2001) (seriál)

Četnické humoresky jsem miloval už jako malý a počas dospívání jsem si je oblíbil ještě více, Český seriál jak má být, i když se některé díly trochu opakovaly, stejně to byla báječná podívaná.

Jumanji (1995)

Celkem fajnový film, ale myslím, že by se ten film dal docela zkrátit, sice některé scény byly trochu nudné, ale to moc nemění na té zábavě co byla počas filmu.

Zelená míle (1999)

Nádherný film s Tomem Hanksem jako vždy, film byl tak skvělí, až jsem nevěřil svým očím, skvělí příběh, bylo by super kdyby bylo více takových filmů. :)

Okresní přebor (2010) (seriál)

Skvělí Český seriál o fotbale, sice některé díly byly na sebevraždu, ale to vyvážily jiné díly, u kterých jsem byl hrdý na to, že jsem Čech, filmu tedy dávám 100%.