Roboti (2005)

Nějakou chvíli se film tváří skvěle, zábavně, a originálně, ale po 30ti minutách filmu je to už celkem nuda, tento film jsem si pustil asi 100x a dokoukal do konce 4x ... vždy usnu po půl hodině filmu.

Rychlé šípy (1969) (seriál)

Seriálu nejde ani nic záporně komentovat ... jediná chvíle kdy jsem byl totálně na dně byla, když jsem dokoukal poslední díl a zjistil, že další díly už nejsou, sice jsem si to pak vše pustil znovu, ale prostě jsem se nedokázal přestat koukat, tak výborný seriál to je :)

Teletubbies (1997) (seriál) odpad!

Jediná chvilka kdy bylo zmíněno Teletubbies kdy jsem se zasmál bylo v seriálu Griffinovi kdy Stewie byl ve vaně s červenou vodou a řekl: "To je nádhera ! Jako by někdo vykuchal Teletubbies !" ........... jinak seriál sám o sobě stál totálně za hovno.

Páni kluci (1975)

Vždy jsem se rád koukl na tento film :), vždy když slyším jak někdo říká někomu "Tomááši ??" tak si v hlavě řeknu "Ano tetičkó ?" .. nejradši jsem měl Huberta, velice zábavný rodinný film.

Létající Čestmír (1983) (seriál)

U tohoto seriálu jsem vyrůstal, bohužel však moje hlava nějak nezaznamenala zábavu a spíše jsem se u seriálu nudil, ze začátku jsem se smál, pak méně,méně a méně, a pak už jenom koukal na videu kdy to skončí, občas tam něco bylo vtipné a dávalo to občas smysl, ale bylo tam toho více nudného a nemělo to jiskru, když jsem slyšel písničku "Létající Čestmír" tak jsem měl chuť skočit z okna.

Světová válka Z (2013)

Celkem jsem se zasmál, že jediné město, které se jakžtakž bránilo nemrtvím, padlo protože nějakej idiot začal zpívat ... dál mě celkem rozsekala ta reklama na Pepsi, jak po ní doslova nemrtví letěli, skoro u každé akce bylo bohužel předvídatelné co se stane, což ze zábavy dělalo vlastně nudu, třeba jak si ten kluk prostřelil hlavu protože uklouzl... jinak zbytek byla docela zábava.

Phineas & Ferb (2007) (seriál) odpad!

Nic nedává smysl a nic na tom není vtipné, podle věcí co tak rychle seženou by museli být multi-miliardáři, díly se jenom opakují a každý díl začne a skončí stejně, kdyby se z nějakého dílu vyškrtlo vše co je tam opakované tak díl trvá 20 vteřin, nic není nové, nechápu jak tohle může mít 71%.

Úžasňákovi (2004)

Ve filmu jsem přímo miloval Mražouna, připomínal mi trochu Willa Smitha, jediné co mi na filmu vadí je to, že 2. díl bude až v roce 2017, 13 let trvá udělat 2. díl, ikdyž příběh už je jako napsaný, když konec prvního dílu je, že ten krtek vyleze a terorizuje město, moc se těším na 2. díl.

Bastardi 3 (2012) odpad!

"Film" ve mě vzbudil nenávist vůči cikánům a ještě větší nenávist vůči Českým režisérům, nechápu jak mohl natočit něco tak debilního a stupidního jako toto, teď by jsem chtěl vysvětlit všem kdo to komentoval proč tam hrají tak skvělí herci, plat herců je totiž možná nižší, než uklizečky co jim tam uklízí bordel na WC.

Hannah Montana (2006) (seriál)

V seriálu jsou světlé, i tmavé chvilky, ale nejvíce jsou tam přímo černé chvilky, kdy se držím abych nerozbil televizi.