Host (2020)

Miluju tyhle Skype horory.Čim víc aktérů tam pochcipe,tím líp, žádná škoda.Všichni tam čumí jak vyorané myší,místo toho aby něco dělali. 😀

L'etrusco uccide ancora (1972)

Já týhle filmy prostě miluju.Má to nádhernou atmosféru.To uměli nejlíp natočit talijáni v 70- tkách.Jako my pohádky za totality. Teď už oboje stojí za ...

The Invitation (2015) odpad!

Si děláte prdel? Prej horor/thriller 😂Sobotní večer v hajzlu.Užvaněna píčovina o ničem.

Queer (2013) (seriál) odpad!

LGBT je zneužívání homosexuálů pro globální, politické machinice.LGBT je zlo.

Mimozemská invaze (2017)

Wesley ještě žije? O něm už jsem neslyšel tak dobrých 20 let.Tak v tom případě to bude teda pěkný brak.To nemá cenu ani stahovat.

Postoloprty 1945 - česká odplata (2022) (TV film) odpad!

Alexis74 to krásné vyjádřil za mě.Je to prach sprostá propaganda poplatná současné době.Herr Wehrenberg už podle jména má německé kořeny.Tak už podle toho víme odkud vítr fouká.

Borgman (2013) odpad!

Už jsem viděl řadu Holandských filmů a musím proti své vůli přiznat, že jsou ještě horší než ty Německé.A to už je co říct.

Světlo pro Světlušku 2022 (2022) (pořad)

Nic proti dobročinnosti,ale nějak se mi nechce věřit,po zkušenostech s prolhanou ČT,neziskovkami atd., že ty peníze aspoň z větší části přijdou do těch správných rukou. Jestli je cestou někdo nezbali ve svůj prospěch.