Birdman (2014)

Film není přímo špatný, ale ani mne nějak zvlášť neohromil. jediná věc, která stojí za zmínku jsou rozdvojená osobnost hlavního hrdiny a jeho telekinetické schopnosti.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

První série byla super, u druhé jsem se ještě bavil, třetí už se mi nijak nelíbila a čtvrtou už jsem nedokázal ani dokoukat. Bohužel další seriál s velkým potenciálem, který skončil velikým zklamáním..

Dexter (2006) (seriál)

Seriál jsem celý sjel ani ne za 3 týdny. Je to jeden z těch seriálů, které hltáte a hltáte a prostě nechcete, aby někdy skončily. A pak přijde konec a vy jen nevěřícně se slzami v očích sedíte, koukáte do zdi a nechcete věřit, že je konec. Za mě *****. Opravdu si to zaslouží. Je to jeden z nejlepších seriálů, jaký jsem kdy viděl, a to já sleduji převážně seriály..

Flash (2014) (seriál)

Prozatím vyšlo jen pár dílů, ale stojí to za to. Doufám, že to tak bude pokračovat. Opravdu se těším jestli se tam objeví Grodd. Fanoušci komixů s Flashem si jistě všimli v prvním díle klece se jménem Grodd.

Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (2014)

Ve srovnání s "prvním dílem" to byla dost nuda. Jediná dějová linie, která podle mě za něco stála byla s Johnnym.. I když Marv byl opět úžasný.

Mlčení jehňátek (1991)

Tohle je pro mě srdcovka. Film jsem viděl nespočetněkrát, knihu louskám znovu a znovu dokola. Úžasná atmosféra celého filmu, skvělá Jodie Foster a skutečně neskutečný Anthony Hopkins alias Dr. Hannibal Lecter.

Expendables: Postradatelní (2010)

Název se neskutečně blíží pravdě. Tento film je postradatelný a nepotřebuji ho už víckrát vidět.

Mrtví a neklidní (2013)

Konečně film na který jsem tak dlouho čekal. Film o zombie z pohledu jednoho z nich. Myšlenka dobrá jen je to trochu přeslazené, ale i tak se mi to dost líbilo.

Kókaku kidótai: Stand Alone Complex – The Laughing Man (2005)

Naprosto úžasný film. Ačkoliv je poměrně dlouhý, já ho shlédl na jeden nádech a můžu říct, že pokud bych tak neudělal je docela možné, že bych ztratil tu zapeklitou nit, která prochází celým filmem a je jednoduché ji ztratit. Spousta filosofických otázek ohledně využívání moderní technologie, moci velkých korporací a podstaty života. Za mě 5 hvězd, protože se jedná o jeden z nejlepších anime filmů navazujících na seriál ,jaký jsem kdy viděl.