Gravitace (2013)

Pokud film nevidíte ve 3D, tak absolutně nestojí za to. Je to příliš zdlouhavé a postavené jen na speciálních efektech, šarmu George Clooneyho, jenž si ve skafandru poletuje vesmírem a pozadí Sandry Bullock ve spodním prádle, které ale vidíte pouze dvakrát..

Adamova jablka (2005)

Už dlouho mi žádný film, takhle nezamotal hlavu. Neotřelý humor a skvělá zápletka, díky které až dokonce nevíte, jak to doopravdy dopadne. Upřímně v některých chvílích jsem nevěděl jestli se mám smát nebo spíše brečet nad absurditou situací, ale každopádně film, který stojí za shlédnutí.

Let’s Dance: Revolution (2012)

Celkově bych řekl, že to byl lepší Step Up než předchozí, obzvláště choreografie se mi dost líbila. Jediné, co musím s lítostí konstatovat, že to bylo dost předvídatelné a Final Dance byl ze všech jejich tanců z mého pohledu nejnudnější..Ale kvůli tanci v Art Gallery tomu přidávám hvězdu navíc.

Muzikál ze střední (2006) (TV film)

NEmůžu říct, že by se mi film nějak moc líbil nebo mě zaujal, ale jsem spíš jeden z těch, kteří v tom zkoušeli hledat něco víc. Stejně jako u hledačů pokladů mnoho lidí neuspělo, ale řekl bych, že pro děti to má znamenat něco jako, že nemusí dělat jen to, co si o nich myslí ostatní.

Agenti S.H.I.E.L.D. (2013) (seriál)

První 3 epizody a musím říct vzhledem k tomu, že se jedná o seriál od MARVELu, který není animovaný, skvělá práce. Je to akční, člověk si rychle oblíbí postavy a udrží ho to u obrazovky. Bohužel není to nic moc pro ty, kteří neviděli Avengers a Iron-man 3, protože ti se asi nebudou moc chytat. Ale mě osobně to dost oslovilo a potěšil mě i Nick Fury ("Got a bar! Really nice bar..")

Ztraceni (2004) (seriál)

Po tomto seriálu můžu říct jen: " Stálo to za to!" Pro všechny, kteří milují ten nepříjemný pocit běhání mrazu po zádech, pak toto je seriál pro vás. Neskutečně napínavý děj, jenž se neustále graduje a všechno děsivě zapadá do sebe. Prozatím asi nejlepší seriál jaký jsem viděl..

Anatomie (2000) odpad!

Proboha, jak toto může být horor? Nesnáším horory s happy endem. A co ta hudba na konci? Bezkonkurenčně nejhorší film, který se řadí k hororům, jaký jsem kdy viděl.

Hledá se Nemo (2003)

Film o chlápkovi, kterému zabije brutálním způsobem manželku sériový vrah a z jeho kluka je pak kripl. Do toho mu pak toho kluka unesou a on se za těmi únosci musí za pomoci mentálně postižený ženský hnát tisíce mil. Dech beroucí drama pro celou rodinu.

Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů (1983)

Po dlouhé době jsem si dal Star Wars maraton a musím konstatovat, že i nadále chci světelný meč. Film je starší než já, ale klidně předčí těžkou většinu filmů, které byly natočeny v tomhle století. Podle mě je to jeden z příběhů, pro které neplatí, že čím víc dílů, tím horší a komerčnější.