Hanna (2011)

Neuvěřitelná nuda. Celkem jsem čekal, že to bude za něco stát. Už ani nevím proč. Ale spíš mi to připomínalo příběhy jedné holčičky, která cestuje po Evropě a všichni ji musí mít rádi. Kdo ji nemá rád, ten umře. Jejíma malinkýma ručičkama, které zvládnou ničit komanda CIA tak snadno, jako křovinořez seká prstíčky dětem. Proč to ve většině akčních filmů vypadá, že CIA a podobné organizace mají jen hromadu pěšáků, které posílají na jednotlivce, kteří tuto elitní organizaci porážejí jako nic ?

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Podle mě jeden z nejlepších seriálů, který když člověka chytne, tak už ho nepustí. Slušné množství mimozemšťanů ať už se jedná o spojence nebo originální záporáky. Replikátoři jsou podle mě jeden z nejlepších nápadů na mimozemskou civilizaci. A abych nezapomněl "Blahoslaveni budiž Ori!"

Scary Movie: Děsnej biják (2000)

Podle mě se jedná o nejlepší kousek ze série SCARY MOVIE. Neskutečně mě pobavil Vřískot skrývající se po bytě.

Hannibal (2013) (seriál)

Ze začátku jsem se bál, jak by mohl roli Hannibala ztvárnit někdo jiný než Anthony Hopkins, ale Mads Mikkelsen to zvládl na výbornou. Obzvláště se mi líbil ten díl, kde bylo ukázáno jak všechno vaří, jak si vybírá recepty a k nim vizitky lidí, kteří poslouží jako pokrm na další hostině. Zároveň skvělý výkon předvedl i Hugh Dancy, který rozpolcení osobnosti a její zhroucení zahrál více než uvěřitelně, a to podle mého názoru patří k nejtěžším věcem se kterými by se herec mohl u své role potýkat. Celkově nápady, vraždy a psychopati tvoří úžasný seriál, který si u mě nezaslouží méně jak 5*.

Hon (2012)

Atmosféra hustá, že by se dala krájet. Jedna dětská lež a rodiče, kteří své malinké dcerušce věří každé slůvko i když se jedná o otcova nejlepšího přítele. Nenávist ostatních lidí, jenž odsuzují nevinného člověka. Obzvláště brutální mi přišla scéna v obchodě.

Eragon (2006) odpad!

Kdo četl knihu, tak pro toho musí být film 104 minut trvajícím utrpením. jediné co z knihy zůstalo jsou podle mě jména a pohlaví postav. Už v první kapitole se dočtete, že elfka měla havraní vlasy a hluboké zelené oči. Vybrat na tuto postavu modrookou bloncku asi není nejlepší nápad. Dále mě velmi zklamalo město v Hoře. To mělo být město vytesané uvnitř skály a ne obyčejné údolí. O Urgalech raději vůbec nemluvím. Na závěr bych chtěl říct, že ten kdo vymyslel draka pro tento film to asi v hlavě moc v pořádku neměl, protože opeřený ještěr jenž chrlí oheň mi zkrátka připadá jako úplná nesmyslnost..

Očista (2013)

Jeden den v roce, kdy můžete odstranit z cesty kohokoliv, kdo vám nějak vadí. Ať se jedná o šéfa v práci nebo bohatšího souseda. A pokud jste jen obyčejný magor, co to v sobě neustále dusí a ví, že jednou vybuchne, tak stačí koupit dobrou zbraň a střílet třeba kolemjdoucí. Máte problémy se spaním ? Pár vražd určitě uleví vašim bezesným nocím. Ale chcete slyšet tu špatnou zprávu ? Tohle se může stát pouze v Americe..

Pocahontas (1995)

Pro mě to byl v dětských letech úžasný zážitek. Ale skutečné kouzlo tohoto filmu jsem si uvědomil teprve, když jsem zjistil, že na tento námět jeden z předních režisérů natočil film s názvem AVATAR. Čtyři hvězdy dávám za skvělý nápad, námět a hudbu. Jedinou hvězdu tomuto filmu odcizil avatar efekty. Prostě jiná doba.

Avatar (2009)

Jedinou hvězdu si film zasloužil za skvělé efekty. Jinak děj se téměř neliší od Pocahontas. Civilizovaní lidé se na lodi ( "v Avatarovi se jedná o loď vesmírnou") dostávají do Nového světa za účelem získávat nerostné bohatství ("Unobtainium X Zlato). Jeden ze členů posádky (" Jake Sully X John Smith- Tady jsou dokonce stejné iniciály") se zamiluje to dcery vůdce původních domorodých obyvatel a pomlátí se s jejím původním nápadníkem. Poté se přidá na stranu domorodců a pomůže jim vyhrát bitvu proti těm s kterými připlul. Plus víc se mi líbí Moudrá vrba v Pocahontas, která má v kmeni tvář a normálně s lidmi komunikuje, zatímco Rodný strom je podle mě jen velká lampička..