Pan Hire (1989)

Úžasně natočené a i zahrané nevím co dodat .

Hats Off to Christmas! (2013) (TV film)

Klasická vánoční romantická komedie podle standartních pokynů ,Láska ,Přání k vánocům ,Vše dobře dopadne HoHoHo,

Úsvit mrtvých (2004)

Nevidím na tom nic tak vyjímečního abych tady psal komentáře jako super nebo že jsem nic lepšího neviděl ,pravda je že je to pěkná hovadina a zapadne mezi průměrné a podprůměrné filmy a horory o kterých za pár let už nikdo nebude vědět .

Láska po anglicku (2014)

Průměrná romantická komedie, s velice dobrým obsazením jinak žádnej řev.

Kukuřičné děti: Zjevení (1996)

No nevím horor Kukuřičné děti v kterém není ani stéblo kukuřice je trochu ironie , nicméně pomineme li tento fakt tak celková dějová linka se úplně odchýlila od původní myšlenky a scénárista si napsal co se mu líbilo a režisér tomu dal název jaký to má .

Sestra (2018)

Tohle byla hovadina na druhou démon vypadal spíše směšně a ukázal se za celou dobu asi 3x . Jinak se člověk koukal jak se pořád někdo modlí takže nakonec byl největší horor se na to koukat .

Predátor: Evoluce (2018)

Vážně nevím na co mysleli když to natáčeli ,ale ani to pořádně nezapadá mezi ostatní díly .Efekty a predátoři pohoda ale dějová linka je někde úplně jinde a navíc ta parta magorů začne časem člověka dost nudit našlo by se toho víc ale každý si asi udělá vlastní názor ,ten můj je ten že se to vážně moc nepovedlo.

The Christmas Parade (2014) (TV film)

Příběh se vyvíjel velmi dobře a herci tomu dávali to co měli splnilo očekávání.

Vánoce s velkým V (2011)

Vcelku příjemný rodinný film o tom že kouzlo vánoc je v nás a musíme ho jen najít .

Stroj (2013)

Hrozná kravina .