Poslední vlak z Gun Hillu (1959)

Vcelku zajímavý western kde se neděje nic a všechno ,a však nelepší z celého filmu je závěrečná přestřelka na nádraží ta musí dostat každého.

Oprávněné vraždy (2008)

Od těchto dvou hereckých es bych čekal něco víc ne že by to bylo úplně marný ale pořád tomu něco chybělo.

V pasti času (2018)

Pořád jsem doufal že přijde nějaký zvrat , nebo prostě něco ale takhle debilní film to je umění natočit .

The Miracle Season (2018)

Celkově film dost nezáživnej jediný co bylo trochu dobrý tak zápasy a to jen vybraný ,jinak si s tímhle moc práce nedali.

Vynález zkázy (1958)

Efekty na jedničku .Jak je u Zemana pravidlem , děj už mi tolik nesedl ale to je tím že je to podle knižní předlohy kde má každý jinou fantazii .

Modrý maskot (2007)

Víc něž komedie je tohle vlastně život , který se ne vždy povede ale musíme se s tím vyrovnat slušný průměr.

Děrsu Uzala (1975)

Na to že je to Ruský film z roku 1975 je poměrně povedený a není tam samej soudruh ale je to hlavně o přátelství a přírodě ,což oceňuji .

Rockeři (1994)

Super bláznivá komedie kde si fandové rocku přijdou na své a i normální divák se určitě zasměje .

Milionová bankovka (1954)

Velice pěkná komedie na svou dokonce vítečná ,trochu tam byl ten konec takovej zamotanej ale jinak bezva.