Sejměte Cartera (2000)

Tohle se moc skoro vůbec nepovedlo pár světlých chvilek tam bylo ale fakt jen pár .

Formule! (2001)

Příjemná změna oproti tomu na co jsme od Stalloneho zvyklý ale zároveň velmi zdařený sportovní snímek .

Hooligans (2005)

Bezva uvedení mezi anglické hooligans ,obsazení mě trochu překvapilo ale nakonec fakt super takže plný počet.

Polární expres (2004)

Krásná pohádka na vánoční večer. Která dětem nebere iluze o vánocích ale naopak aby věřily co nejdéle to půjde než vyrostou .

Rango (2011)

Zas taková bomba to nebyla animace super ale zbytek nic moc.

Lidé jako my (2012)

Bezva film super obsazení , děj měl myšlenku a potenciál byl využit a to oceňuji .

Gauneři (1992)

Jednoduché a zároveň geniální natočit celej film ve skladu s partou bezejmených mužů kteří si říkají jen barvou a dějová linka se skládá z různých prostřihu každého znch jak přichází a odchází.

Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

Tyhle nový Star Wars jsou pro dnešní diváky prakticky o ničem pokud se neseznámí s původní ságou ,tak si můžou celý příběh jen domýšlet .

Kajínek (2010)

Myslím že je tenhle film dost přehnanej . Natočit film o známém vězni to by nebylo tak hrozné ale udělat z obtloustlého stejce namakaného kriminálníka potažmo hrdinu to neberu . Co mi taky dost vadilo tak ty reklamy ve filmu plus to jak neseděly časové udaje s realitou tak když se to sečte tak tady máme průměrný film který měl ale bezva promo proto na něj lidi šli navíc dneska je Kajínek volnej a dělá sešlosti tak si ho můžete nechat podepsat . :-)

Kojak (1973) (seriál)

Klasika 70. let v dnešní době to už asi nikoho neohromí .