Jistě, pane premiére (1986) (seriál)

Už jenom z principu za pět. "Je zřejmé, že kabinet se shodl, že vaše politika představuje výtečný plán, přesto však vzhledem k vyjádřeným pochybnostem, přál bych si navrhnout zápis v tom smyslu, že po pečlivém uvážení, dospěl váš orgán k názoru, že ač má návrh širokou podporu, takže některé z jeho principů jsou v principu natolik principiální a některé úvahy natolik složité a v praxi tak jemně vyvážené, že už v samém principu bylo navrženo přikročit k rozumné a prozíravé praxi a návrh předložit k podrobnějšímu prozkoumání, přičemž by se kladl důraz na základní kontinuitu nového návrhu v rámci nynějších principů a také na princip principiálních argumentů, které návrh obsahuje a předkládá ke schválení parlamentu. Už z principu."

Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám (2008)

Průměrnější film bych tězko pohledal. Neříkám, že to bylo nějak špatné, ale když druhý den marně vzpomínám na co jsem se vlastně díval, tak to není moc v pořádku. Možná jenom Megan Fox mi trošku zůstala v hlavě. Ale opravdu jenom trošičku.

Československý filmový týdeník (1954) (seriál)

Komunistická propaganda ve 21.století. Máme to zapotřebí? Nemuselo by to býti tak často, soudruzi z ČT. Kapitalismus nám sice mele z posledního, přesto návrat ke komunismu opravdu nechceme. Ale musím přiznat, že je to celkem sranda. Někdy se rád podívám, jak naši stateční soudruzi měli všechny pětiletky splněny s předstihem, zatímco ubozí a zkažení kapitalisté ze západu nám tiše záviděli naši rozvinutou, socialistickou společnost. :)

Určitě, možná (2008)

Nevím, proč mám takovou slabost pro romantické filmy. Vlastně je mi to naprosto jasné, ale to zde nebudu rozepisovat. Já ale nevidím moc velkou podobnost s How I Met Your Mother, jako hodně zdejších uživatelů. Jistě, něco je tu podobné, ale HIMYM je hlavně o vtipu a hláškách, což se zde jaksi nevyskytuje v míře větší než malé. A koncepce, kdy je příběh vyprávěn jiným osobám, je zde stěžejní, zatímco v seriálu bych se bez toho obešel.

Stvoření světa (1957)

Je to sice trapná pohádka, ale jako malému se mi to docela líbilo.

Temný rytíř (2008)

Akční filmy nijak zvlášť nevyhledávám a Batmana jsem taky nikdy neměl rád. Přesto jsem měl u Dark Knight, vzhledem ke zdejšímu vysokému hodnocení, velká očekávání, která však nebyla vůbec naplněna. Nepamatuji si žádnou výraznou scénu, která by mi utkvěla v paměti, nebo mne jenom zaujala. Prostě jsem jen přes dvě hodiny nezúčastněně hleděl na monitor. Ani myšlenka dobra a víra v lidskou společnost, která se nese celým filmem na mě nijak nazapůsobily. Celkově se mi moc nezamlouvá styl Christophera Nolana, kde jedinou výjimkou je pro mě film The Prestige, který mě však zaujal především svým tématem a pointou než zpracováním. Zkrátka a dobře pro mnohé film roku, pro některé dokonce i něco víc. Pro mne však zklamání roku.

Želvy Ninja (1987) (seriál)

Na želvách jsem vyrůstal. Ve školce jsem nic jiného neznal. Mám v živé paměti, jak jsem si vyráběl papírové meče, abych si mohl hrát na Leonarda. Čtyři hvězdičky z pozice desetiletého diváka.

Jezero smrti (2008)

Žádný zázrak. Pokud si chcete zkazit náladu a trochu se nechat nasrat a znechutit, pak je tento film to pravé. Tradičně plno nelogičností a nešťastných náhod, které jsou v tomto hloupém žánru zvykem. Ale v jeho rámci je to nejspíš nadprůměr.

Ulice (2005) (seriál)

Shodou zajímavých okolností a náhod jsem viděl pár dílů. Každopádně to není můj šálek kakaa a za ty dvě hvězdičky se tajně stydím. :)

Gympl (2007)

Tak tohle fakt ne. Pro mě naprosto špatný film s hroznými hereckými výkony. Navíc úplně nesnáším graffity a sprejery, takže se mi to ani líbit nemohlo. Nevěděl jsem o čem to bude, tak jsem čekal něco jiného a přišlo zklamání. Moc se tvůrcům nepodařilo vykreslit žáky, protože taková třída snad na gymplu ani nemůže existovat. Za minimum světlých momentů a asi dvě hlášky zhulence nadhodnotím a dám za dvě.