Super 8 (2011)

Jsou to takovy goonies vs. evil ET. Na goonies mam ale krasnou nostalgickou vzpominku a v te dobe to byla VHS bomba. Super8 ma dobre efekty, dobry trailer, spatny scenar a spatne herce... go figure. Nekteri to tu prirovnavaji ke Kingovi, ale ac na to ma film predpoklady, neblizi se ani na mile atmosfere kterekoliv z jeho knizek. Spielberg pro me ztraci dech, nebo starnu prilis rychle.

Strom života (2011)

Nevim kdo mi ty dve hodiny zivota vrati. Kolik penez a drog muselo stat neco takoveho udelat a dostat to do kina. Bylo to tak hezke odpoledne... ale po tomhle se jeden z nas co jsme byli v kine chce zabit a ja mam tras. Cekal jsem silny zazitek ale tohle? Kdyz se tam nekde mezi bohem a apollem 13 objevili dinosauri, mel jsem sto chuti jit se zeptat pokladni jestli nam k listkum nezapomnela dat LSD. Hvezdu davam za herecky minikoncert od Pitta a jeho syna.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Hezky a dustojny konec serie. Zadny kyc a jsem rad ze je stale mozne jit na film bez 3d a bez dabingu. Skoda jen toho konce, ale chapu ze tak epicky souboj jako dokazala vylicit kniha se filmu nepovede.

Velká ryba (2003)

Ja vlastne vubec nevim proc tomu davam 5. Jenom vim, ze musim.

Vřískot 4 (2011)

Papirove charaktery, nuda bez zapletky vycpana nepotrebnou vatou. Nektere postavy skoro jako ze scary movie (serif byl opravdu mental ze to tak snad ani zahrat nejde). 2 hvezdy za tech par forku

Zombieland (2009)

Film zacne slibne, pak se zacne vlect, humor se vytraci a najednou to skonci. Skoda.

Lovec trolů (2010)

Krasna norska priroda, styl kamery a sympaticti herci jsou tahakem filmu. Co me zamrzelo je vyobrazeni trollu, vzhledem k pojeti kamery a filmu jako realistickeho dokumentu mi prijde zvlastni aby trol vypadal opravdu jako z pohadky a s velkym nosem (bambule). Podle prebalu jsem cekal mnohem vic. Nebyt toho, dal bych 4.