Millerovi na tripu (2013)

A tohle je prirovnavane ke Griswoldum? Kdyby byl Chavy Chase po smrti, tak rotuje pod zemi nevidanou rychlosti. Takhle muze akorat posmesne odfrknout. Ani jedna scena mu nesaha po kotniky.

You're Next (2011)

Macaulay Culkina vystridala Sharni Vinson a pribuzni zustali doma, stejne je to nakonec brutalni verze sam doma. Jedna scena je "harry jdu do baraku" jak vysita. Je to zabavne a ma to akuratni stopaz.

Pravidla mlčení (2012)

Usnul jsem. Zajímavé téma natočené ve verzi pro domov důchodců. Někomu by se totiž při napínavých scénách mohlo moc rozbušit srdce a to nechceme...

The Banshee Chapter (2013)

Je to vyborny horor, splnuje co ma, budete se bat. Atmosfera je vynikajici, jedna z nejlepsich. Hledaci logickych der v nadprirozenu prominou, ale nechapu, proc nekdo nadava na pribeh a jeho debilitu (zároveň hodnotí insidious 2 plným počtem:D), je to horor a splnuje co se od nej ocekava, prece si nebude hrat na historicke drama.

Já, padouch 2 (2013)

Uz jednicka byla slabsi a dvojka to dorazila. Tam, kde ostatni animaky serviruji dospelakum narazky a humor jim blizky, aby to s detmi v tom kine jeste chvilku vydrzeli, jsou zde mimoni. Chapu, ze deti ujedou na mimonich, ale ze se jim smeje dospely jedinec, to vyzaduje velkou davku mozkove obrny.

Zabiják Joe (2011)

Lehce amatersky pokus o styl pulp fuction a jeho kultovni sceny, ktere vetsinou vyznivaji do nechutnosti. Za tenhle vyber filmu me doma nikdo nepochvalil...

Thor: Temný svět (2013)

Nekoktá a nebere se vážně, takový má být marvelovsky hrdina.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Jooo v roce 2008 to byla bomba, ale od 4. serie je to natahovana nuda a bohuzel je to jenom horsi a horsi. Posledni serie se zmita v krecich a nekdo by ji mel utratit. 9 serie - odpad

Mortal Instruments: Město z kostí (2013) odpad!

Desim se doby, kdy si budeme moci v kine vybrat mezi deviti kousky "lovely teen vampire werewolf fantasy 50 shades story" a jednim filmem ktery bude jineho zanru ale pravdepodobne to budou prcicky 15 (a v tom pripade tedy zaplat panbuh aspon za ne). Bohuzel, zblbnutych teenek je cimdal vic a asi z toho sypou prachy, takze ocekavam druhy dil teto neskutecne uzasne, vesmirne carokrasne fantazie a kdyz uz nejaka ta pomatena patnactka dostane ten spasny napad si misto filmu neco precist, z knihkupectvi se na ne hrnou Hunger Games, Twillight a tohle City of Boners. PS: Ernia srsly Matrix, Star Wars, Doctor Who, Harry Potter, LOTR?

Lesní duch (1981)

Ta VHSka byl muj prvni horor jeste kdyz jsem byl capart, od te doby jsou mym konickem a chci Raimimu za to podekovat :)