Rychlejší (2010)

No jo jsou tam kraviny a nesmyslnosti, ale to k těmto filmům patří! To by se nemohly filmy točit vůbec a určo jsou horší díla, já se docela bavil, prostě Dwayne Johnson není, žádný herec, i když se snaží a měl již větší průšvihy, ale odpad to není, Klíďo bych na to koukl znova, tak v poho si to pusťte. To je vše!!!!

L. A. - Přísně tajné (1997)

No skvěle zdlouhavé, občas krapet špatně vysvětlené, nějaké důležité věci, tak jsem se místy nudil a se ztrácel, myslím, že by to šlo natočit lépe a hlavně, že ji zmlátil, tak mam chuť sundat ještě jednu *, u mne zklamání!!! Pardon.

Pravidla moštárny (1999)

Jako nevím co komu vytknout, režie v poho herci víc než dobrý, děj sem tam pěknej, ale sem tam a hlavně mírně depresivní, nevím jak to napsat a co jsem měl pochopit, jen obyčejný příběh, kterých by mohlo být nekonečně, co mě je do toho, přece si to nikdo nepustí znova, jednou vidět jo, zkrátka 3,5*!!!

O myších a lidech (1992)

Proč se ten film vůbec točil? Začátek- nic se neděje, čekáte co se bude dít. Prostředek normální příběh se začíná rozvíjet, tak né úplně nuda, ale tak na tři hvězdy a konec, no proč nedat za pravdu v úvozovkách, těm nesympatickým postavám! Nechápu co tim autor chtěl říci, herci dobrý, ale Malkovich se mi zhnusil ve filmu V kůži Johna ... a mě se to drží, tak to asi bude zaujatost, jinak asi výkon dobrej! Ale film hodně zbytečnej, konec už jsem věděl od půlky a za ten hodně dolů, trapnej fakt trapnej konec!!!!!

Spalovač mrtvol (1968)

Nuda, ale šílená!!! Kdyby to natočili Američani? ani by to nikdo neviděl a určitě,ty co tomu dali 5* by dali max 1*! Šílený nedokázal jsem udržet pozornost, pan Hrušinský je pan herec, tak jednu * dam, ale už nikdy to nechci vidět! 5*jo to musíte bejt na perníku, jste blázni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak vycvičit draka (2010)

je to skvělé, od začátku do konce pro děti i dospělé! Moc jsem se bavil jen ví těchto animovaných, dobrodružných filmů!!!!

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Je to opravdu příliš roztahaný, první hodina žvatlání je mi jasný, že se musíme seznámit z dějem a postavami, ale čeho je moc toho je moc a pak podstoupit dlouhou cestu s tím že chci něco vybojovat a pak vlastně jen zdrhat postavený na hlavu nebejt triků a sem tam akce je to slabé 2*, ale práci si s tim dali tak budu schovívavý, nevim jak se to bude vyvíjet, ale zatim je to o ničem!!!

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje (1977)

Je to něco neuvěřitelného, na počátku samotní herci nechápali co po nich Lucas chce a mysleli, že se zbláznil, když na place jen tak mávali klackama! Každý si myslel, že to bude propadák, no obrovský omyl! mnohokrát se psalo o něčem, jako kultovní, to změnilo svět atd., ale ke Star Wars to dokonale sedí! Přepište dějiny, ale série Hvězdných Válek překonat nejde! Pro mne vrchol sci-fi a fantasy(proč to skončilo:( ) shrnu to 50/50 pro všechny díly a dávám všechny do oblíbených

Juno (2007)

co se to se mnou děje, co mi kdo udělal? to není druh filmu co mám rád, no asi jo! Nádherný film a Ellen Page si snad dam do oblíbených! Já jsem se smál a skoro brečel, hej jasně, že jen skoro jsem přece chlap!!!!

V kůži Johna Malkoviche (1999) odpad!

Hroznej film, ale hroznej mě to přišlo úchylný a Malkovich se mi absolutně zhnusil, nic to nikomu nedá a kdo to hodnotí kladně si hraje na odborníka, ale sám je divnej! Pardon, ale to byl běs!!!!!!!!! Pod tim nemůže bejt podepsanej Jonze, vždyť HRA patří mezi moje milované filmy. ODPAD!!!!!!